Gwiazdy pokazały swoje choinki
Instagram
1/9
Gwiazdy pokazały swoje choinki
Instagram

 

Anna Lewandowska, Marina, Paulina Krupińska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Doda, Katarzyna Zielińska i inne gwiazdy pokazały, jak w tym roku udekorowały swoje choinki. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, więc wszyscy rozpoczęli już przygotowania i stroją swoje domy oraz świąteczne drzewka. 

A jakie choinki wybrały gwiazdy i jak je udekorowały? W sieci pojawiło się już całkiem sporo zdjęć! Które świąteczne drzewko podoba się Wam najbardziej? 

 

Zobacz także: Wiemy, co na święta planują Małgorzata Rozenek i Radek Majdan! Ich plany z pewnością nie ucieszą Jacka Rozenka!

2/9
Marina pokazała swoją choinkę
Instagram

Dla Mariny z pewnością będą to wyjatkowe święta- po raz pierwszy będzie je spędzać razem ze swoim synkiem Liamem. Piosenkarka rozpoczęła już przygotowania do Bożego Narodzenia i pochwaliła się, jakie dekoracje pojawiły się na choince. Marina postawiła na złote ozdoby. 

Ja właśnie ubrałam choinkę i przeglądam świąteczne stylizacje dla mojego synka. Jeszcze rok temu oglądałam takie słodkie świąteczne ciuszki dla niemowlaczka i wyobrażałam sobie, jak to będzie za rok, kiedy Liam będzie już z nami.👪❤️🎄
Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ to będą nasze pierwsze wspólne święta- napisała na Instagramie. 

 

Zobaczcie, jak wyglądają choinki innych gwiazd! 

3/9
Emilia Komarnicka -Klynstra pokazała swoją choinkę
Instagram

Emilia Komarnicka-Klynstra pochwaliła się choinką i zdradziła przy okazji, że wiosną zamierza zasadzić ją w swoim ogrodzie. 

Przez długi czas miałam problem z wycinaniem drzewek, więc nie ubierałam choinki wcale. Zawsze była w domu Rodziców, wiec to „tam były święta”. W tym roku pierwszy raz ubraliśmy choinkę w naszym Domu. 
Pięknoduch zachwycony! Ten błysk w Jego oczach, kiedy pierwszy raz zaświeciła - nie do opisania:-). Patrzył na mnie z niedowierzaniem- drzewo w domu? Na dodatek świeci?😳
Choinkę będziemy specjalnie pielęgnować, by na wiosnę zasadzić ją w ogrodzie, ale teraz czerpiemy siłę z jej magii i tradycji - napisała na Instagramie.

Podoba się Wam świąteczne drzewko gwiazdy "Na dobre i na złe"? Nam bardzo! 

Zobaczcie choinki kolejnych gwiazdy! 

4/9
Paulina Krupińska pokazała swoją choinkę
Instagram

Paulina Krupińska wybrała białe i czerwone ozdoby choinkowe. Córka i syn modelki z pewnością są zachwyceni takim drzewkiem! 

Paulina Krupińska pochwaliła się świątecznym drzewkiem.

5/9
Katarzyna Zielińska pokazała swoją choinkę
Instagram

Na choince Katarzyny Zielińskiej nie zabrakło kolorowych bombek w różnych kształtach. Okazuje się również, że każdego dnia aktorka zawiesza na drzewko kolejną ozdobę. Fajny pomysł?

Nasza choinka stoi już dumnie w domu, zapalamy lampki i codziennie przywieszamy nowe bombki. Patrzę na moich małych Mikołajków i czuję się spełniona. Coraz mocniej odczuwam tę magiczną atmosferę Świąt- napisała gwiazda. 

Choinka Kasi jest piękna! 

6/9
Anna Lewandowska pokazała swoją choinkę
Instagram

Świąteczny klimat poczuła także Anna Lewandowska, która udekorowała swoją choinkę w białe i złote bombki. Jest skromnie, ale pięknie! 

A jaką choinkę ma Doda? Również postawiła na minimalizm? Odpowiedź na następnej stronie! 

7/9
Doda pokazała swoją choinkę
Instagram

Doda pochwaliła się dużą, ośnieżoną choinką, którą udekorowała białymi lampkami. 

8/9
Karolina Malinowska pokazała swoją choinkę
Instagram

Świąteczne przygotowania trwają również u Karoliny Malinowskiej. 

 

9/9
Małgorzata Rozenek pokazała swoją choinkę
Instagram

Małgorzata Rozenek wybrała okazałe drzewko, które ozdobiła w czerwone i białe bombki. 

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek pochwaliła się świątecznymi dekoracjami. Internauci: "Klimat jak z bajki"