Camilla Bowles, księżna Kate Camilla Bowles, księżna Kate Camilla Bowles, księżna Kate Camilla Bowles, księżna Kate Camilla Bowles, księżna Kate
Camilla Bowles, księżna Kate
East News
Dlaczego nie akceptuje Kate?
1/5
Camilla Bowles, księżna Kate
East News

Relacje w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie należą do najbardziej udanych na świecie. Nie jest żadną tajemnicą, że często są skomplikowane i pełne fałszu. Do tej pory nikt się jednak nie spodziewał, że Camilla Bowles, która po wielu latach braku akceptacji i odrzucenia ze strony królowej Elżbiety II, w końcu została żoną księcia Karola w 2005 roku, mogłaby snuć intrygi w stosunku do księżnej Kate! Teraz wyszło na jaw, że Camilla nie znosiła księżnej Kate i próbowała zniszczyć jej związek z Williamem! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Smutne urodziny księżnej Camilli. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki!

2/5
Camilla Bowles, księżna Kate
East News

Księżna Kate i książę William poznali się na studiach. Chyba wszyscy doskonale znają ich historię miłosną, która również nie była prosta. Para była ze sobą przez 6 lat, ale rozstała się w 2007 roku. Do tej pory oficjalnie nie skomentowała powodu swojego rozstania, ale podobno fakt ten bardzo spodobał się Camilli!

Zobacz: Czy miłość to wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć udany związek?

3/5
Camilla Bowles, księżna Kate
East News

Według Christophera Andersona, autora książki "Game of Crowns: Elizabeth, Camilla, Kate, and the Throne", Camilla uważała, że o ile Kate jest ładna, o tyle zbyt mroczna, pospolita i "nisko urodzona", by zostać członkinią rodziny królewskiej. Prosiła nawet księcia Karola, by przemówił Williamowi do rozsądku.

Zobacz: Ta miłość rodziła się w cieniu skandalu. Poznajcie przejmującą historię związku Karola i Camilli

4/5
Camilla Bowles, księżna Kate
East News

Gdy książę William i Kate rozstali się, Camilla uznała, że to mądra decyzja. Z pewnością nie była więc zadowolona, gdy para postanowiła wrócić do siebie, a do tego się zaręczyć!

Zobacz: Księżna Camilla, nazywana kiedyś złodziejką mężów, kończy dzisiaj 71 lat

5/5
Camilla Bowles, księżna Kate
East News

Ciekawe, czy Camilla pogodziła się już z faktem, że Kate jest żoną Williama i czy w końcu ją polubiła? Jak myślicie? 

Zobacz: Relacje w rodzinie – jak o nie dbać?