Przyznano Złote Maliny 2015
ONS
Newsy

Rozdano Złote Maliny 2015. Kto zdobył statuetkę?

W tym roku pojawiła się nowa kategoria

Filmowy świat żyje już rozdaniem Oscarów, ale jak co roku na dzień przed wielką galą, przyznawane są Złote Maliny. Otrzymują je twórcy najgorszych filmów i najsłabsi aktorzy. Zwycięstwo w tym plebiscycie nie świadczy zbyt dobrze o danej gwieździe, a w tym roku powodów do radości nie miała Cameron Diaz i Megan Fox

Zobacz: Poznaliśmy nominowanych do Złotych Malin 2015. Wśród najgorszych aktorów największe gwiazdy

Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Kirk Cameron, który za rolę w filmie "Saving Christmas" został ogłoszony najgorszym aktorem. Ponadto on i jego ego w tym samym dziele wygrali w kategorii "Najgorsze ekranowe combo".
Cameron Diaz z kolei została okrzyknięta najgorszą aktorką za "Sekstaśmę" i  "Inną kobietę", a Megan Fox to najgorsza aktorka drugoplanowa, która pojawiła się w filmie "Wojownicze żółwie ninja". 

W tym roku przyznano również po raz pierwszy nagrodę odzyskanego honoru, którą zdobył Ben Affleck. Gwiazdor Złotą Malinę otrzymał w 2003 roku, ale na przestrzeni kilku następnych lat udało mu się zgarnąć trzy Oscary. Poniżej pełna lista nagrodzonych:
 

Najgorszy film – „Saving Christmas”

 

Najgorszy aktor – Kirk Cameron („Saving Christmas”)

 

Najgorsza aktorka – Cameron Diaz („Sekstaśma”, „Inna kobieta”)

 

Najgorszy aktor drugoplanowy – Kelsey Grammer („Niezniszczalni 3″, „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki”, „Think Like a Man Too”, „Transformers: Wiek zagłady”)

 

Najgorsza aktorka drugoplanowa – Megan Fox („Wojownicze żółwie ninja”)

 

Najgorszy reżyser – Michael Bay („Transformers: Wiek zagłady”)

 

Najgorszy remake – „Annie”

 

Najgorsze ekranowe combo - Kirk Cameron i jego ego („Saving Christmas”)

 

Najgorszy scenariusz – Darren Doane i Cheston Hervey („Saving Christmas”)

Zgadzacie się?

Zobacz: Tak wygląda kreacja Kuleszy na Oscary! Agata przyćmi wszystkich na czerwonym dywanie
 
 

Tak wyglądają przygotowania do Oscarów 2015:

Nominacje do Złotych Globów 2015
ONS
Newsy
Poznaliśmy nominowanych do Złotych Malin 2015. Wśród najgorszych aktorów największe gwiazdy
Kto zdobędzie nagrodę?

Oscary to najbardziej prestiżowa nagroda filmowa na świecie przyznawana przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. W tym roku ogromną szansę na zdobycie tej prestiżowej statuetki ma polski film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Już teraz dzieło to zgarnęło kilka poważnych wyróżnień na międzynarodowych konkursach, a Agata Kulesza  została doceniona za rolę drugoplanową. Zobacz: Film z Kuleszą odniósł ogromny sukces na festiwalu w Los Angeles Zanim jednak zostaną przyznane nagrody dla najlepszych filmów, aktorów i aktorek, poznamy ich przeciwieństwa. Dobę przed wielką galą Oscarów przyznawane są Złote Maliny . Wczoraj poznaliśmy nominowanych do tych niezbyt prestiżowych nagród. Co dziwne, znajdują się tam najsławniejsze nazwiska światowego kina takie jak Johnny Deep czy Nicole Kidman . Oto lista filmów i nazwisk, które mają szanse na zdobycie Złotej Maliny: Najgorszy film: 1. „Wojownicze żółwie ninja” 2. „Kirk Cameron’s saving Christmas” 3. „Sekstaśma” 4. „The Interview” 5. „Legenda Herkulesa” 6. „Transcendencja” 7. „Ja Frenkerstein" 8. „Nawiedzony dom 2″ 9. „Transformer: Wiek zagłady” 10. „Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie” 11. „Atlas zbuntowany. Część III: Kim jest John Galt?” 12. „Left Behind” Najgorszy aktor: 1. Seth Mac­Far­la­ne - "Mi­lion spo­so­bów, jak zgi­nąć na Za­cho­dzie" 2. John­ny Depp - "Trans­cen­den­cja" 3. Adam San­dler - "Ro­dzin­ne re­wo­lu­cje" 4. Seth Rogen - "Wy­wiad ze Słoń­cem Na­ro­du" 5. Kel­lan Lutz - "Le­gen­da Her­ku­le­sa" 6. Mar­lon Way­ans - "Dom bar­dzo na­wie­dzo­ny 2" 7. Ar­nold Schwa­rze­neg­ger - "Sa­bo­taż" 8. Aaron Ec­khart - "Ja, Fran­ken­ste­in" 9. Alex Pet­ty­fer - "Mi­łość bez końca" 10. Kirk Ca­me­ron - "Kirk...

Megan Fox i Brian Austin Green rozwodzą się
ONS.pl
Newsy
Szokujących rozstań ciąg dalszy! Jedna z najseksowniejszych aktorek świata rozwodzi się
Po 11 latach małżeństwa!

Rok 2015 upływa pod znakiem rozstań i rozwodów. Szokiem była informacja o separacji Jennifer Garner i Bena Afflecka czy Gwen Stefani i Gavina Rossdale'a. Teraz przyszedł czas na piękną Megan Fox. Znowu jest singielką! Jak donosi magazyn Us Weekly , aktorska para od pół roku praktycznie nie jest już razem. Ich małżeństwo chyli się ku końcowi, choć z pewnością nie było im łatwo podjąć tak drastyczną decyzję. Fox i Austin wychowują razem 2 dzieci, 3-letniego Noaha i 1,5 rocznego Bodhiego. W stałym związku są od przeszło 11 lat. Co spowodowało, że zadecydowali o rozstaniu? ONS.pl Megan Fox rozstała się z mężem 29-letnia modelka i aktorka oraz 42-letni gwiazdor, znany głównie z roli w kultowym serialu "Beverly Hills 90210" stanęli na ślubnym kobiercu w 2010 roku po 6 latach związku. Fox jest uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie, a za Brianem Austinem Greenem ustawiały się kolejki zafascynowanych nim fanek. Wszyscy sądzili, że kariera nie przeszkodzi im w budowaniu rodzinnych więzi. Jak donoszą jednak amerykańskie media, winę za rozpad małżeństwa może ponosić właśnie Megan Fox, bowiem na 1. miejscu stawiała zawodowe aspiracje . Widzowie znają ją z kinowych hitów: "Transformers", "Wojownicze Żółwie Ninja", "40 lat minęło". Jej kariera nabierała rozpędu, a Briana... niezupełnie. Czy to właśnie zazdrość o sukcesy zawodowe była kością niezgody? Nie ma pewności, ale wyczekujemy kolejnych informacji.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner