Książę Harry i Cameron Diaz - mieli romans?
East News

Książę Harry dał kosza amerykańskiej aktorce! Której? "Poprosiła go o numer, ale Harry ją zbył"

Książę Harry i Cameron Diaz - mieli romans?
East News

 

Tuż przed ślubem księcia Williama i księżnej Kate, książę Harry rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Chelsy Davy. Harry zaprosił ją jeszcze jako osobę towarzyszącą na ślub, ale po ceremonii każde z nich poszło już w swoją stronę. Chelsy wiedziała, że życie u boku księcia nie jest dla niej.

 

- Po ślubie zrozumiała, że to nie dla niej. Zobaczyła, na czym polega życie na świeczniku, i stwierdziła, że nie chce takiego życia. Miała dość nagonki dziennikarzy, przerażało ją to i ograniczało. Mężczyźni z aparatami fotograficznymi obrzucali ją niewybrednymi wyzwiskami, byle wyszła na zdjęciu smutna lub rozgniewana. Naprawdę kochała Harry’ego, ale nie czuła się na siłach żyć w ten sposób - powiedziała jedna z jej przyjaciółek w książce „Harry. Biografia”.

 

Książę Harry dał kosza Cameron Diaz?

Po rozstaniu z Chelsy Davy, Harry rzucił się w wir imprez i randek. Spotykał się z modelkami czy arystokratkami. Na jego drodze pojawiła się też Cameron Diaz....

- Harry trenował na siłowni KX w londyńskiej dzielnicy Chelsea, gdzie godzinami przerzucał żelastwo. Kiedyś wpadł na Cameron Diaz, hollywoodzką aktorkę, która próbowała zdobyć jego numer po tym, jak zamienili kilka słów, ćwicząc obok siebie na bieżni. „Oboje byli zdziwieni tym spotkaniem i Cameron chciała się z nim umówić”, twierdzi osoba zorientowana w tym, co zaszło. „Poprosiła go o numer, ale Harry ją zbył w przekonaniu, że żartuje. Nie żartowała − naprawdę chciała się umówić na drinka czy coś w tym rodzaju. Sprawa jednak rozeszła się po kościach - czytamy w książce Katie Nicholl. 

Harry nie był zainteresowany romansem z Diaz! Zaskoczeni? 

 

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry już mają kryzys w małżeństwie?! Za zamkniętymi drzwiami rozgrywa się dramat!

 

Książę Harry ma na swoim koncie wiele romansów

Meghan Markle i książę Harry w Sussex
East News

Książę wpadł w oko nawet Cameron Diaz

Cameron Diaz
ONS

Więcej na temat Książę Harry
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06