Chelsy Davy i książę Harry w Londynie
East News

Chelsy Davy zdradziła POWÓD swojego rozstania z księciem Harrym! "To była jazda bez trzymanki: niekomfortowa i przerażająca"

Chelsy Davy i książę Harry w Londynie
East News

 

Zanim książę Harry poznał Meghan Markle, prowadził imprezowy tryb życia i często zmieniał dziewczyny. Lista jego kochanek jest bardzo długa i nie brakuje na niej znanych nazwisk. Jednak ukochany wnuk królowej Elżbiety II ma na swoim koncie również dwa poważne związki - z Cressidą Bonas i Chelsy Davy. O ile z panną Bones był tylko dwa lata, o tyle z Chelsy spotykał się aż siedem lat. Dokładnie od 2004 do 2011 roku.

 

„Moja dziewczyna jest dla mnie kimś bardzo szczególnym... Chciałbym opowiedzieć światu, jaka jest niesamowita. Ale to moje życie prywatne", mówił Harry w jednym z wywiadów. 

 

 

Oczywiście był to bardzo burzliwy związek, a para często rozstawała się i ponownie schodziła. Ostatecznie rozstali się tuż przed ślubem Williama i Kate, ale potem kilka razy widywani byli razem. Mówi się nawet, że dali sobie ostatnią szansę w 2016 roku, tuż przed tym, jak Harry spotkał Meghan. Jednak znów im nie wyszło. Ku zaskoczeniu wielu, Harry zaprosił byłą ukochaną na swój ślub z Meghan Markle, a cały świat analizował jej mimikę twarzy - czy było jej żal? Czy myślała o tym, że mogłaby być na miejscu Meghan? Sądząc po tym, co można przeczytać w książce Katie Nicholl „Harry. Biografia”, Chelsy raczej nie żałuje tego, że rozstała się z Harrym. 

 

Chelsy Davy i książę Harry - dlaczego rozstali się po 7 latach związku?

 

Chelsy i Harry poznali się w 2004 roku i bardzo szybko w sobie zakochali. Połączyła ich miłość do Afryki, gdzie Chelsy mieszkała, a Harry często bywał. Ich ukochanym miejscem na spędzanie wakacji była Botswana. Chelsy była przy Harrym w najważniejszych momentach jego życia - gdy poszedł do wojska, pojechał na wojnę, dostawał różne odznaczenia. Davy, której ojciec dysponuje bardzo dużym majątkiem, opuściła Zimbabwe, żeby być bliżej ukochanego i zaczęła studia w Wielkiej Brytanii. Jednak po kilku latach, pożałowała tego. Chelsy była zła, że poświęca się dla Harry'ego, a on ciągle jest na misjach i szkoleniach, a do tego... nie zawsze jest jej wierny! 

Chelsy Davy i książę Harry byli parą
East News

 

W 2011 roku Chelsy zmieniła status na Facebooku i ogłosiła światu, że jest wolna. To było tuż po ich romantycznym wypadzie na Mauritius. Znajomym mówiła, że podjęła taką decyzję, ponieważ mimo przeprowadzki do Anglii, Harry'ego prawie nie widywała. To rozstanie miało bardziej ostateczny charakter od poprzednich. I to dla obojga. Harry poinformował o tym nawet babcię, królową Elżbietę II. 

„Są bardzo zakochani. Harry znalazł tę jedyną, ale czas przemawiał na ich niekorzyść. Chelsy uważała, że zbyt mało się widują, a szkolenie Harry’ego narzuciło na nich dodatkową presję. Powiedział jej, że to dla niego priorytet, a Chelsy ma trochę dość bycia zawsze na drugim miejscu”, mówił znajomy pary w książce Katie Nicholl „Harry. Biografia”

 

Chalsy denerwowało również to, że Harry swój czas wolny często spędzał z przyjaciółmi w klubach zamiast z nią. Podczas imprez często flirtował z innymi dziewczynami. 

„Prawda wyglądała tak, że pod nieobecność Chelsy Harry strzelał oczami na boki i przez swoje flirty często wpadał w tarapaty. Niedługo przed zerwaniem pojechał na weekend strzelecki do swojego przyjaciela, Arthura Landona, razem z Williamem, Kate i Pippą. Za dużo wypił i zaczął smalić cholewki do pewnej dziewczyny. Według relacji jednej z obecnych tam osób, podpuszczony przez kogoś, pocałował ją w solarium matki Arthura. „Skończyło się obściskiwaniem. Chelsy się dowiedziała i była naprawdę zdenerwowana”, czytamy w książce Katie Nicholl.

Ich związek ostatecznie zakończył się w 2011 roku. Chelsy zrozumiała, że Harry nie jest dla niej. Doszła do tego wniosku po ślubie Williama i Kate. Co takiego tam się wydarzyło?

 

Zobacz: Meghan Markle to zazdrośnica! Książę Harry już nigdy nie zobaczy swojej byłej?

 

Chelsy Davy bała się życia u boku księcia Harry’ego

Choć Harry i Chelsy rozstali się jeszcze przed ślubem Kate i Williama, książę poprosił byłą dziewczynę, żeby była jego osobą towarzyszącą na weselu. Davy nie chciała przegapić takiego wydarzenia, dlatego zgodziła się. Jednak po ślubie zrozumiała, że nigdy nie odnajdzie się w rodzinie królewskiej. 

„Po ślubie zrozumiała, że to nie dla niej. Zobaczyła, na czym polega życie na świeczniku, i stwierdziła, że nie chce takiego życia. Miała dość nagonki dziennikarzy, przerażało ją to i ograniczało. Mężczyźni z aparatami fotograficznymi obrzucali ją niewybrednymi wyzwiskami, byle wyszła na zdjęciu smutna lub rozgniewana. Naprawdę kochała Harry’ego, ale nie czuła się na siłach żyć w ten sposób”, powiedziała jedna z jej przyjaciółek.

 

Chelsy Davy i książę Harry całują się na meczu
East News

 

Po rozstaniu, Chelsy proponowano pokaźną sumę za opisanie ich związku, ale dziewczyna nie zgodziła się. Uważała ten związek za coś szczególnego, mimo że nie wypalił. Dopiero po latach wyznała, dlaczego tak ciężko było jej żyć u boku księcia. 

„To była jazda bez trzymanki: niekomfortowa, przerażająca i szalona. Kiedy sprawy stawały na ostrzu noża, to było nie do wytrzymania. Nie dawałam sobie rady. (...) Usiłowałam żyć jak człowiek, a to było straszne. Istny obłęd. Dlatego chciałam wrócić do Afryki. Teraz mam święty spokój”, stwierdziła w rozmowie z „Timesem”.

 

Czy waszym zdaniem Chelsy bardziej pasowała do Harry'ego niż Meghan? 

 

Zobacz: Kilka dni przed ślubem Książę Harry rozmawiał ze swoją byłą... "To był ich pożegnalny telefon. Chelsy płakała"

 

Chelsy Davy na ślubie Harry'ego i Meghan:

Chelsy Davy na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News

 

Chelsy Davy i książę Harry byli parą 7 lat

Chelsy Davy, Książę Harry
ONS

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22