Priyanka Chopra wściekła na Meghan Markle

Rodzina nie odpuszcza jej nawet teraz! Brat Meghan udzielił kolejnego wywiadu, w którym zmieszał ją z błotem

Priyanka Chopra wściekła na Meghan Markle

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle nie ma zbyt dobrych relacji ze swoją rodziną. Jedynie matka stanowi dla księżnej oparcie. Szczególnie teraz, gdy po raz pierwszy została mamą. Niestety, reszta rodziny, na czele z jej ojcem, żeruje na popularności Meghan. Niejednokrotnie Markle była przez nich oczerniana w mediach. Jej brat tuż przed ślubem wysłał nawet list do Harry'ego, w którym przestrzegał go przed swoją siostrą.

Teraz Thomas Markle Jr znowu zaatakował. Mężczyzna udzielił wywiadu, w którym po raz kolejny nie zostawił na swojej siostrze suchej nitki. Czy to się kiedyś skończy?!

Brat Meghan Markle obwinia ją o stratę mieszkania

Jak już wspomnieliśmy, Thomas Markle Jr przed ślubem siostry zrobił jej okrutny żart. Jego postawa zmieniła się jednak, gdy Meghan faktycznie została żoną księcia Harry'ego. Thomas liczył bowiem, że gdy powie o siostrze kilka ciepłych słów, ta wyciągnie do niego rękę. Gdy tak się nie stało, mężczyzna znów przystąpił do ataku. 

Zobacz także: Meghan Markle od początku "szukała bogatego Brytyjczyka"? Prosiła swoje koleżanki o pomoc!

Thomas Markle udzielił wywiadu dla "The Sun". Mężczyzna obwinia w nim Meghan Markle o swoją obecną sytuację życiową. Okazuje się bowiem, że brat księżnej Sussex został bez dachu nad głową! 

To najgorszy moment mojego życia. Mieszkanie w małym pokoju hotelowym odciska swoje piętno na Darlene (jego narzeczonej - przyp.red.) i jej synu, na każdym z nas. To wszystko dlatego, że moje życie nagle stało się przedmiotem zainteresowania mediów i to bez mojej winy (...). Teraz tyle było o mnie mówione, tyle kłamstw i półprawd, że nikt nie chce wynająć mi domu ani dać mi pracy. Ciężko się z tym pogodzić, szczególnie, gdy nigdy o to nie prosiłem - żali się w tabloidzie. 

Całkiem inną wersję przedstawił właściciel mieszkania, które do tej pory wynajmował Thomas Markle. Okazuje się, że brat Meghan zniszczył jego mienie i bardzo często zakłócał ciszę nocną. Przypomnijmy, że już w przeszłości Thomas Markle był aresztowany, ponieważ groził swojej ówczesnej żonie bronią. Zatrzymano go również za jazdę po pijanemu.

Wygląda na to, że Thomas Markle nie jest tak święty, na jakiego się kreuje w mediach...

Brat Meghan Markle oczernia ją w wywiadzie
East News

Meghan Markle nie może w spokoju cieszyć się macierzyństwem...

Meghan Markle ma dość!

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08