Kilka tygodni temu amerykańskie media ujawniły szokującą informację dotyczącą związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Według doniesień para rozstała się po miesiącach kryzysu i miała zamiar w ciągu kilku kolejnych dni oficjalnie powiadomić fanów o tym fakcie. Czas mijał, a Irina i Bradley nie kwapili się do publicznego ogłaszania swojego rozstania. Tymczasem paparazzi przyłapali ich... na wspólnych zakupach i spacerze z córką!

Reklama

Bradley i Irina wciąż są razem?

Oczywiście nie jest żadną tajemnicą, że o kryzysie w związku Bradleya i Iriny mówiło się już od dawna. Jeśli czytacie Party.pl regularnie, to doskonale wiecie, że chodziło o rzekomy romans aktora i Lady Gagi, z którą zagrał w filmowym hicie "Narodziny gwiazdy". Mimo że media huczały na ten temat, to Irina i Bradley nie komentowali żadnych doniesień. Jednak według ostatnich informacji Irina miała nie wytrzymać i odejść od niewiernego partnera.

Najnowsze zdjęcia pary przeczą tym wiadomościom. Paparazzi przyłapali parę na wspólnych zakupach, a także spacerze w parku z córeczką Leą. Irina i Bradley mieli świetne nastroje i widać, że byli szczęśliwi. Nie ma więc mowy o żadnym kryzysie!

Nas ta wiadomość bardzo cieszy! Lady Gagę z pewnością mniej... A Was?

Irina i Bradley byli na rodzinnych zakupach

Instagram

Wybrali się także na spacer do parku

Instagram

Para miała doskonałe nastroje

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama