Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub
ONS

To była bajkowa ceremonia. Znamy szczegóły ślubu Brada i Angeliny

Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub
ONS

Na ten ślub czekaliśmy niemal dekadę. Wczoraj rzecznik prasowy Angeliny Jolie i Brada Pitta poinformował, że para pobrała się w minioną sobotę w Chateau Miraval we Francji. Media od dawna spekulowały, że gwiazdy powiedzą sobie "tak", ale termin uroczystości i informacja przesłana do redakcji prasowych z pewnością trochę wszystkich zaskoczyła. Przypomnijmy: Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub w tajemnicy!

Teraz amerykańskie portale informują o kolejnych szczegółach tej niezwykłej ceremonii. Angelina i Brad zdecydowali się na skromny ślub tylko z udziałem najbliższej rodziny i przyjaciół. Jolie miała na sobie klasyczną białą suknię ślubną z jedwabiu i koronki, a Pitt kremowy garnitur. Niemal identyczne zostały odszyte dla ich synów, natomiast każda z córek mogła liczyć na szyte na miarę kreacje dostosowane do ich własnego stylu.
 

Angelina szła do ołtarza w towarzystwie Maddoxa i Paxa, a Zahara i Vivienne sypały przed nimi kwiaty. Shiloh i Knox podali obrączki. Chłopcy mieli na sobie kremowe garnitury, które wyglądały dokładnie jak ten, który założył Brad. Suknie dziewczynek były dopasowane do ich indywidualnego stylu i szyte na miarę - informuje E! Online.


Panna młoda nie zapomniała też o swojej zmarłej matce - jej zdjęcie ukryła w złotej przewieszce naszyjnika.

Zobacz: Angelina udzieliła ekskluzywnego wywiadu polskiej"Vivie!". Mówi w nim o miłości do Brada

Zakochani Jolie i Pitt na premierze filmu:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03