Małgorzata Rozenek o planach świątecznych
ONS

Za miesiąc Boże Narodzenie. Rozenek zdradziła nam swoje plany na święta

Małgorzata Rozenek o planach świątecznych
ONS

Małgorzata Rozenek szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Jej program "Perfekcyjna Pani Domu" co tydzień przyciąga przed telewizory miliony widzów, a książki, które wydaje są bestsellerami. Właśnie ostatnio ukazał się jej trzeci poradnik "Perfekcyjny Rok z Perfekcyjną Panią Domu". Prawdopodobnie jest to zarazem ostatnia taka publikacja, ponieważ od wiosny zobaczymy Małgorzatę w nowym formacie. Zobacz: Rozenek poprowadzi nowy hit TVN

Jednak ostatnimi czasy to nie sukcesy zawodowe były na pierwszym planie w przypadku Małgorzaty Rozenek. Głośnym echem odbił się jej związek z Radosławem Majdanem, który do dzisiaj wzbudza sporo emocji. Para nie przejmuje się plotkami i opiniami, które pojawiają się na ich temat w mediach. Ostatnio spędzili razem wakacje na Dominikanie, a teraz planują święta Bożego Narodzenia:

Mamy różne plany, dyskutujemy w domu jak to będzie wyglądać, bardzo się cieszymy na te święta. Na pewno będą wyjątkowe i chcemy je spędzić razem, z najbliższymi, jak co roku - zdradziła Małgorzata Rozenek w rozmowie z AfterParty.pl


Ciekawe czy i tym razem Małgorzacie towarzyszyć będzie były mąż? Przypomnijmy: Rozenek spędzi święta z byłym mężem. Szok?
 

Ubiegłoroczne święta Rozenek i Majdana:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33