Robert Lewandowski i Mariah Carey na Instagramie
Instagram

#Bottlecapchallenge to kolejne instagramowe wyzwanie, które podbiło świat mediów społecznościowych. Uległy mu największe gwiazdy, które chętnie chwalą się w sieci nagraniami z realizacją wyzwania. Jako jeden z pierwszych w #bottlecapchallenge wziął udział Jason Statham, potem przyszła kolej na Justina Biebera, a nagranie Mariah Carey jest prawdziwym hitem!

Na czym polega #bottlecapchallenge?

Kolejne wyzwanie po słynnym #IceBucketChallenge czy #10YearChallenge polega na odkręceniu korka od butelki za pomocą wykopu z półobrotu, tak jak to robił słynny Chuck Norris. Wykop musi być na wysokości głowy, aby zadanie było zaliczone. Po wykonaniu wyzwania do dalszej zabawy można zaprosić kolejnych uczestników! Internauci masowo biorą udział w #bottlecapchallenge. Wśród polskich sław to wyzwanie podjęli m. in. Anna i Robert Lewandowscy. Zobaczcie, czy im się udało!

Zobacz takżeStało się! Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Już nie ma wątpliwości do kogo jest podobna!

1/3

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie krótki filmik, na którym otwiera butelkę wody za pomocą kopniaka z półobrotu. Widać, że zrobiła to bez trudu, ale uśmiech na jej twarzy świadczy, o tym, że cieszy się z dobrze wykonanego zadania. Pod filmem napisała:

Lubię wyzwania #bottlecapchallenge - czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej

2/3

Udziału w wyzwaniu nie mógł odmówić sobie też Robert Lewandowski, jednak piłkarz zmodyfikował wyzwanie i zamiast kopniakiem odkręcać butelkę, otworzył korek od szampana. Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo spektakularnie. Napastnik Bayernu Monachium do wyzwania nominował dwie osoby: Davida Alabę, piłkarza oraz Novaka Djokovicia, tenisistę. 

3/3

Światowej sławy gwiazdy też chętnie podjęły wyzwanie, jednak prawdziwym hitem okazało się nagranie Mariah Carey, które obejrzało już prawie 4,5 miliona osób. Dlaczego jest takie wyjątkowe? Okazuje się, że piosenkarka, biorąc udział w #bottlecapchallenge, otworzyła butelkę... głosem. Tylko spójrzcie!