Borys Szyc o Tańcu z Gwiazdami
ONS

Borys Szyc rzadko komentuje doniesienia tabloidów. Tym razem miarka się przebrała

Borys Szyc o Tańcu z Gwiazdami
ONS

Choć ostatnia edycja Tańca z Gwiazdami zakończyła się ledwie kilka tygodni temu, już rozpoczęły się spekulacje, kogo zobaczymy na parkiecie wiosną. Tabloidy ruszyły z giełdą nazwisk, ale wiele z nich okazało się tylko wymysłem redakcji tabloidów. Przypomnijmy: Lewandowska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Anna odpowiedziała wymownym zdjęciem

Dziś rano "Super Express" poinformował, że w kolejnej edycji z pewnością wystąpi Borys Szyc. Tabloid twierdził, że aktor podpisał już kontrakt i był widziany na korytarzach Polsatu. Niestety, i tym razem okazuje się, że to tylko fantazja gazety. Szyc szybko zaprzeczył tym rewelacjom i postanowił je w dosadny sposób skomentować. Ironicznie przeprosił też wszystkich, którzy są zawiedzeni jego odmową.


Chwilka o DEBILACH z SE. Aż wstyd mi tym zasmiecac moj profil ale nie chce zeby ktos pomyslał ze to prawda. Najbardziej mi sie podoba ze "informator widzial mnie na korytarzach Polsatu". Takze zawiedzionych milosnikow tanca przepraszam…:)) - czytamy na jego Facebooku.


Żałujecie, że nie zobaczymy go pląsającego na parkiecie?

Zobacz: Szyc gorzko podsumował poprzednie związki. Śródka i Ślotała nie były idealne

Szyc z ukochaną w Sopocie:

Więcej na temat Borys Szyc Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23