Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska  na balu fundacji TVN
ONS.pl
1/4
East News

 

Końcówka 2018 roku dla Borysa Szyca była wyjątkowa! Aktor po kilku latach związku postanowił bowiem zrobić poważny krok w przód. Borys Szyc oświadczył się swojej ukochanej, Justynie Nagłowskiej. Zakochana w nim po uszy kobieta bez zastanowienia odpowiedziała tak! Para nie od razu jednak pochwaliła się tym faktem swoim fanom. Jak twierdzą zgodnie, chcieli przeżyć ten wyjątkowy czas tylko we dwoje. Na początku 2019 roku na ich profilach na Instagramie pojawiły się jednak pełne emocji wpisy oraz zdjęcia, na których przyszła panna młoda z dumą prezentuje pokaźny pierścionek zaręczynowy.

 

Pamiętacie historię ich miłości? Nie zawsze było kolorowo... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Borys Szyc opowiedział o nałogu i byciu "świeżym trzeźwym alkoholikiem"

2/4
Instagram

 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zaręczyli się!

Borys Szyc ma za sobą bardzo udany rok. Nie dość, że odniósł sukcesy na polu zawodowym, to jeszcze w życiu prywatnym już dawno nie układało mu się tak dobrze. Jego związek z Justyną Nagłowską wkracza właśnie na inny poziom. Para pod koniec 2018 roku przeprowadziła się do ich pierwszego wspólnego domu. Teraz z kolei Borys Szyc postanowił poprosić ukochaną o rękę po pięciu latach życia razem! 

 

- Stało się... Powiedziała „tak”.... she said YES❤️❤️❤️ Pare dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą... Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho... #zaręczyny #tak #alesienarobiło#❤️❤️❤️ #💃💃💃 #engaged #finally#shesaidyes💍 #dziekujedowidzenia #love#narzeczona #narzeczony - napisał pod wspólną fotografią szczęśliwy Borys Szyc. 

 

Zobacz także: Jak wyglądali Borys Szyc i jego partnerka, gdy się poznali? Mamy ich zdjęcia sprzed 17 lat!

 

Justyna Nagłowska również pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami, na których zaprezentowała pokaźnych rozmiarów pierścionek zaręczynowy. Naszą uwagę zwrócił jednak przede wszystkim wzruszający wpis poświęcony ich miłości. Zobaczcie kolejny slajd i przekonajcie się sami!

3/4
Instagram

 

Justyna Nagłowska nigdy nie ukrywała, że jej relacja z Borysem Szycem wymagała od niej wielu poświęceń. Kobieta wyznała niedawno, że jako partnerka alkoholika również musiała zacząć chodzić na terapię dla osób współuzależnionych. Trud, jaki włożyła w pracę nad tym związkiem, opłacił się. Dziś oboje mogą cieszyć się ogromną miłością i snuć dalsze plany. 

 

- Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie czy zostanę jego żoną...! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. Kochajcie się 😍 - napisała wzruszona Justyna Nagłowska.

 

Pamiętacie, jak zaczęła się ich miłość? To od początku nie była łatwa relacja... Zobaczcie kolejny slajd, aby dowiedzieć się więcej!

 

Zobacz także: Szokujące słowa Borysa Szyca o alkoholizmie! "Piłem 15 lat. Musiałem pić, żeby dalej funkcjonować"

4/4
Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska  na balu fundacji TVN
ONS.pl

 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska: jak się poznali?

 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska poznali się 18 lat temu. Między nimi od razu zaiskrzyło! Para poznała się na planie Teatru Telewizji. Borys Szyc występował w sztuce u boku Krystyny Jandy. Z kolei Justyna Nagłowska była asystentką aktorki. Niemal od razu pojawiła się między nimi namiętność. Niestety, oboje byli wtedy zbyt młodzi, aby prawidłowo rozwinąć tę relację. 10 lat później ich drogi znowu się skrzyżowały. Borys Szyc wypatrzył zdjęcie byłej ukochanej na jednym z portali społecznościowych. 

 

- Siedziała sama na wydmie [...] Od razu poczułem, że jest coś nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad. Przyjechała na rowerze, który został już w restauracji na dłużej. Tamto spotkanie przewróciło nasze życie do góry nogami. Zakochałem się na nowo. Justyna to piękna, mądra i dojrzała kobieta. Poznałem ją w trudnym momencie życia. Rozwodziła się, oboje mamy dzieci. Do tego doszła moja choroba alkoholowa, z którą się zmagałem. Poszliśmy na terapię, bo bardzo zależało nam na związku. Nie znam wielu par, które przeszły tak dużo w takim krótkim czasie, tak diametralnie zmieniając swoje życie i sprawdzając się w ekstremalnych sytuacjach. A my przetrwaliśmy! Co stanowi naszą wielką siłę - wyznał niedawno Borys Szyc w wywiadzie dla magazynu "Pani".

 

Dziś tworzą szczęśliwy związek. Na co dzień mieszkają z nimi dwie córki Justyny Nagłowskiej z poprzedniego związku. Sonia, córka Borysa, również spędza z nimi dużo czasu. Wygląda na to, że już niedługo będą jedną wielką rodziną. Życzymy im dużo szczęścia! 

Więcej na temat Borys Szyc