Blanka Lipińska i Baron nie przestają siebie rozpieszczać! Pomimo kwarantanny, w dalszym ciągu zaskakują się pięknymi prezentami i czułymi gestami.

Reklama

Tym razem to muzyk przygotował dla swojej ukochanej wyjątkową niespodziankę i nieźle zaskoczył Blankę. Zobaczcie!

Zobacz także: Blanka Lipińska i Baron pokazali nagranie z... łóżka! "Produktywnie spędziliśmy noc"

Baron zaskoczył Blankę wyjątkowym prezentem!

Blanka Lipińska i Baron już nie ukrywają swojego uczucia. Twórczyni bestselleru "365 dni" codziennie widzi się ze swoim ukochanym i często informuje o tym swoich fanów, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Para w okresie kwarantanny spędza ze sobą każdą chwilę i pomimo ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa, znalazła sposoby, aby umilić sobie ten trudny czas. Blanka i Baron organizują romantyczne randki w domu, a także zasypują się uroczymi prezentami. Tym razem to muzyk zaskoczył swoją ukochaną!

Zobacz także

Jak poinformowała Blanka na swoim InstaStory, Baron poszedł wynieść śmieci, a wrócił do niej... z ogromnym bukietem róż!

Kiedy twój chłopak wychodzi ze śmieciami i wraca z kwiatami, to musisz wtedy wiedzieć, że jesteś po prostu zwyczajną szczęściarą! Tak, jesteśmy romantyczni! To jest właśnie miłość w czasach zarazy więc panowie, którzy mnie oglądają, zdobądźcie się na niewielki gest romantyzmu, który tak bardzo docenią wasze kobiety - powiedziała Blanka na InstaStory.

Pisarka była niezwykle szczęśliwa, że Baron zdobył się na ten prosty, ale jakże romantyczny gest. Chyba każda kobieta chciałaby, aby jej mężczyzna nie tylko wynosił śmieci, ale jeszcze wracał do niej z kwiatami! Tylko pozazdrościć takiej miłości!

Blanka Lipińska i Baron już nie ukrywają swojego uczucia! Ich związek wyszedł na jaw, kiedy paparazzi przyłapali ich podczas romantycznego spaceru!

Przypominamy, że bestsellerową książkę "365 dni" oraz jej kontynuację "Ten dzień" Blanki Lipińskiej, możecie kupić w świetnej cenie na stronie hitsalonik.pl! Dostępna jest wersja papierowa oraz wydanie cyfrowe. Polecamy #zostańwdomu i CZYTAJ!

Ten dzień - książka Blanki Lipińskiej
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama