Blanka Lipińska wchodzi na plan drugiej części "365 dni"?
Instagram

Czy Blanka Lipińska wchodzi na plan drugiej części "365 dni"?! Zobaczcie jej zdjęcie z filmowym Massimo!

Blanka Lipińska wchodzi na plan drugiej części "365 dni"?
Instagram

"365 dni" było bodaj najgłośniejszą premierą 2020 roku. Film odniósł sukces nie tylko w Polsce, ale również był komentowany na całym świecie. Dodatkowo od dnia premiery na Netflixie bił kolejne rekordy. O kontrowersyjnej produkcji Blanki Lipińskiej pisały media na całym świecie.

Dziś mija dokładnie rok od rozpoczęcia zdjęć do hitowej produkcji. Autorka polskiego erotyku pokazała kilka niepublikowanych materiałów. Czyżby przy okazji zdradziła, że rozpoczynają się zdjęcia do drugiej części?!

Zobacz także: Blanka Lipińska rozpoczyna karierę za granicą. Zdradziła dalsze plany odnośnie "365 dni"

Będzie kontynuacja "365 dni"? 

Takiej popularności debiutanckiej produkcji z pewnością nie spodziewała się sama Blanka Lipińska. Kontrowersyjny film "365 dni", który za sprawą Netflixa zyskał popularność na całym świecie, jeszcze bardziej rozbudził zainteresowanie fanów. Blanka Lipińska zapowiedziała, że zamierza podbić zagraniczny rynek. Podjęła współpracę z amerykańską agentką, która będzie reprezentowała jej interesy za granicą. 

Dziś mija dokładnie rok od momentu, w którym padł pierwszy klaps na planie "365 dni". Blanka Lipińska postanowiła uczcić to wydarzenie, pokazując sporo niepublikowanych wcześniej materiałów: 

Dokładnie rok temu weszliśmy na plan 365 dni. Dokładnie 27.08 w Niepołomicach padł pierwszy klaps 🎬 Bardzo dobrze pamiętam ten dzień, było gorąco, a ja od kilku dni nie mogłam spać z tych emocji i co dziwne nie czułam zmęczenia 😁 Na planie wszystko było takie nowe, trudne, ekscytujące, magiczne... To co wcześniej było tylko w mojej głowie, nagle stawało się rzeczywistością 😍🤩 - wspomina na Instagramie. 

Podziękowała również całej ekipie, która pracowała przy filmie. W szczególności zwróciła się do Anny Marii Siekluckiej i Michele Morrone, którzy wcielili się w głównych bohaterów: 

Dziękuję kochani, że daliście życie głównym bohaterom, dziękuje za moc którą mają i najlepszy sex ever. Kocham Was i do zobaczenia niebawem 🔥❤️💋

Czy to sugestia, że niedługo ruszają zdjecia do kontynuacji gorącej historii Laury Biel i Massimo Toricelli? Fani właśnie na to czekają! 

Zobacz także: Wielki sukces "365 dni". Świat pokochał kontrowersyjny film Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska świętuje rocznicę wejścia na plan filmu na podstawie powieści, która odmieniła jej życie. Równo rok temu padł pierwszy filmowy klaps na planie "365 dni". Autorka pokazała sporo niepublikowanych wcześniej materiałów zza kulis. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Czy przy okazji zapowiedziała, że niedługo wchodzi na plan drugiej części gorącej powieści? Do tej pory Blanka Lipińska wydała trzy części erotyku: "365 dni", "Ten dzień" i "Kolejnych 365 dni". Fani więc mają na co czekać! Czyżby niedługo aktorzy mieli wejść na plan kontynuacji miłosnej przygody Laury Biel i Massimo Toricelli? 

Anna Maria Sieklucka, Blanka Lipińska i Michele Morrone na konferencji prasowej
ONS

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51