Blanka Lipińska
East News
Newsy

Blanka Lipińska odpowiada Ewie Minge i komentuje rozstanie z Baronem! "Powinna Pani serdecznie przeprosić Aleksandra" 

Blanka Lipińska odpowiada Ewie Minge i komentuje rozstanie z Baronem! "Powinna Pani serdecznie przeprosić Aleksandra" 

Ostatnio dość głośno zrobiło się wokół słów Ewy Minge, która skomentowała rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona. Projektantka w nieprzychylnych słowach wypowiedziała się na temat byłego partnera pisarki, co odbiło się szerokim echem. 

Kreatorka mody stwierdziła między innymi, że nie rozumie kobiet, które zakochują się w Baronie. Na te słowa obojętna nie pozostała Blanka Lipińska, która odpowiedziała Ewie Minge i zasugerowała projektantce, aby przeprosiła muzyka. Ponadto autorka "365 dni" wyjawiła na swoim InstaStory, jakie ma relacje z Baronem po rozstaniu. Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Moda jesień 2020. Blanka Lipińska w oryginalnych butach za ponad 1300 złotych! Ten model pokochają wielbicielki emu

Blanka Lipińska i Aleksander Baron rozstali się! Ich związek był bajkowy! Pamiętacie, kto ich ze sobą poznał?

Blanka Lipińska odpowiada Ewie Minge i komentuje rozstanie z Baronem

Ewa Minge w swoim najnowszym wpisie postanowiła przeprosić za swoje ostatnie słowa. Przyznała, że nie powinna komentować czyjegoś życia. 

Uważam, ze popełniłam błąd, nie zakładając iż komentarz moj, zostanie wyłuskany z przestworzy internetu i zaboli @blanka_lipinska . Nie powinnam komentować w sieci życia Blanki i było to słabe, potrafię się przyznać  - zaznaczyła w swoim najnowszym wpisie Ewa Minge.

Po chwili Ewa Minge udzieliła jednak Blance Lipińskiej "cennej rady". 

Jako „koleżanka” dwa razy starsza, która naraziła się broniąc twórczości wyżej wymienionej, podpowiem życzliwie. Jeżeli wyświetlamy telenowele na telebimach, to załóżmy, że widzowie będą ją komentować. Nie można oczekiwać ciszy przy porażce, a szumu przy sukcesie.

Blanka Lipińska zamieściła pod postem obszerny komentarz, w którym napisała między innymi, że wszystko co chciała na ten temat powiedzieć, napisała Ewie Minge w wiadomości prywatnej. Jednak ze względu na to, że projektantka zamieściła kolejny wpis w tej sprawie w swoich mediach społecznościowych, pisarka postanowiła również odpowiedzieć na forum publicznym. Zasugerowała także kreatorce mody, aby serdecznie przeprosiła Barona. 

Pani Ewo, mnie nic nie boli w Pani komentarzu, bo Pani zdanie w tej sprawie jest dla mnie kompletnie nieistotne, a wręcz zbędne. Wszystko co miałam Pani do powiedzenia napisałam w wiadomości prywatnej. Uznałam, że to będzie wyraz mojego szacunku do Pani. Ale skoro znowu na forum porusza Pani temat to pozwolę sobie powiedzieć iż uważam, że wypowiadając się publicznie w tak krzywdzącym tonie o Aleksandrze, powinna Pani serdecznie przeprosić jego. Czytając Pani wcześniejsze podłe i zgorzkniałe słowa mogę tylko powiedzieć, że większej głupoty i echa gawiedzi nie widziałam dawno...i kogo, jak kogo ale Pani o to nie podejrzewałam. Właśnie dlatego, że publicznie i niesprawiedliwie doznała Pani tylu upokorzeń. I skoro już sobie tak medialnie radzimy to rada od młodszej koleżanki, która marzyła o Pani sukni na studniówkę (niestety nie było mnie stać) proszę wrócić do świata mody, by w mediach istnieć znowu jako artysta, a nie wyrocznia od cudzego życia. To zdecydowanie lepiej Pani wychodziło i budziło podziw (przynajmniej mój), a nie niesmak - napisała Blanka Lipińska pod postem Ewy Minge. 

Blanka Lipińska dodała również relację na swoim InstaStory, w której jeszcze raz odniosła się do całej sprawy i zapowiedziała, że tym wpisem chce ją zakończyć. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Blanka i Baron w dalszym ciągu utrzymują ze sobą świetne kontakty! 

"Niestety" nie ma tu żadnej dramy, wciąż jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością. Robienie ze mnie ofiary wykorzystanej przez "bawidamka". Ludzie serio? Przecież to ja go sobie wymyśliłam i uwiodłam, nie on mnie. Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy siebie, a nawet WIDUJEMY - napisała Blanka Lipińska na swoim InstaStory. 

Spodziewaliście się, że pisarka i muzyk dalej się ze sobą widują? 

Blanka Lipińska
Instagram

Blanka Lipińska stanęła w obronie Barona. Zasugerowała Ewie Minge, że powinna serdecznie przeprosić muzyka za swoje ostatnie słowa. 

Blanka Lipińska cierpi po rozstaniu z Baronem
East News

 

Blanka Lipińska pokazała nową sypialnie
Instagram
Newsy
Blanka Lipińska pokazała zdjęcia Baronem i złożyła mu życzenia urodzinowe! Musicie zobaczyć, co napisała
Blanka Lipińska podczas relacji na InstaStories opublikowała kolaż zdjęć z Aleksandrem Baronem i złożyła mu życzenia z okazji urodzin!

Blanka Lipińska podczas relacji na InstaStories opublikowała kolaż zdjęć z Aleksandrem Baronem i złożyła mu życzenia z okazji urodzin! Muzyk i juror z "The Voice of Poland" skończył dziś 37 lat i właśnie z tej okazji autorka głośnej powieści erotycznej "365 dni" przygotowała dla niego wyjątkową niespodziankę!  Blanka Lipińska i Baron znów są razem? Blanka Lipińska i Aleksander Baron byli parą przez ponad pół roku, jednak na początku października w mediach pojawiła się wiadomość, że ich związek to już przeszłość. Ci ciekawe, blisko dwa miesiące po rozstaniu, okazało się, że  była para wciąż utrzymuje ze sobą kontakt. Tak, mają ze sobą kontakt i spotykają się- agentka Blanki Lipińskiej przyznała w rozmowie z pudelek.pl. Ostatnio paparazzi uwiecznili, jak Blanka Lipińska po wyjściu ze sklepu wsiada do samochodu Barona, a w ostatnią sobotę razem bawili się na imprezie u znajomych. Czy to oznacza, że znów są razem? Blanka Lipińska i Aleksander Baron do tej pory nie skomentowali plotek na swój temat, jednak teraz autorka książki "365 dni" opublikowała w sieci zdjęcia z byłym partnerem i złożyła mu życzenia urodzinowe! Wszystkiego najlepszego moja bratnia duszo- napisała na specjalnej "kartce urodzinowej". Miłośnik jedzenia, przyjaciele, gwiazda rocka- dodała. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Blanka Lipińska odpowiada Ewie Minge i komentuje rozstanie z Baronem! "Powinna Pani serdecznie przeprosić Aleksandra"  Blanka Lipińska złożyła życzenia Baronowi. Aleksander Baron świętuje dziś 37. urodziny.  

East News
Newsy
Blanka Lipińska dziękuje fanom za wsparcie po rozstaniu z Baronem! "Wszystko w życiu dzieje się po coś"
Blanka Lipińska dziękuje fanom za wsparcie po rozstaniu z Baronem! "Wszystko w życiu dzieje się po coś"

Związek Blanki Lipińskiej i Barona to już przeszłość! O ich rozstaniu dowiedzieliśmy się we wtorek, 6. października. Aktualnie pisarka wypoczywa w Egipcie razem z przyjaciółmi, chociaż w tę podróż podobno miała wyruszyć także z Baronem . Jak jednak wiadomo, tak się nie stało.  Wygląda na to, że gwiazda otrzymała mnóstwo ciepłych wiadomości od swoich wielbicieli. Autorka "365 dni" na swoim InstaStory postanowiła podziękować za wsparcie i słowa otuchy, które otrzymała od fanów. Gwiazda w szczególności podziękowała kobietom. Dlaczego? Zobaczcie!  Zobacz także:  Oto powód rozstania Blanki Lipińskiej z Baronem?! "Ona chciała wejść w kolejny etap" Blanka Lipińska dziękuje fanom za wsparcie po rozstaniu z Baronem Emocje dotyczące rozstania Blanki i Barona nie opadają. Jeszcze kilka dni temu na instagramowym profilu Blanki Lipińskiej pojawiło się romantyczne zdjęcie z muzykiem i wzruszający podpis. Teraz zaś nie zobaczymy już ani jednego wspólnego zdjęcia autorki "365 dni" i jej eks partnera w jej mediach społecznościowych. Po kilku godzinach od ujawnienia informacji o ich rozstaniu, pisarka usunęła wszystkie fotografie z Baronem.  Związek tej dwójki zyskał mnóstwo fanów, którzy byli przekonani, że to naprawdę poważna relacja. I wygląda na to, że ze strony Blanki właśnie tak było - gwiazda przyznawała, że jest zakochana jak nastolatka. Baron z kolei nie był aż tak wylewny w swoich uczuciach. Według informacji uzyskanych przez portal plotek.pl, pisarka zaczęła coraz bardziej angażować się w relacje z partnerem - on zaś nie mógł rozstać się ze swoim rozrywkowym trybem życia. Niemniej jednak tak nagła wiadomość o rozstaniu tej dwójki, zszokowała chyba wszystkich. Fani postanowili wysłać...

Blanka Lipińska i Alek Baron świętują pół roku związku
Instagram
Newsy
Baron miał lecieć z Blanką Lipińską do Egiptu, ale nie pojawił się na lotnisku?! "Do końca na niego czekała"
Baron miał lecieć z Blanką Lipińską do Egiptu, ale nie pojawił się na lotnisku?! "Do końca na niego czekała"

Blanka Lipińska i Baron rozstali się - ta wiadomość obiegła media we wtorek, 6. października. Już od kilku dni pojawiały się spekulacje, że w związku tej dwójki jest jakiś kryzys. Pierwsze podejrzenia pojawiły się zaraz po tym, jak internauci zorientowali się, że Blanka wybrała się sama na wakacje do Egiptu. Jak teraz podaje portal pudelek.pl, Baron podobno miał lecieć ze swoją byłą już partnerką na urlop, jednak... nie zjawił się na lotnisku ! Według informacji uzyskanych od informatora portalu pudelek.pl, pisarka do końca czekała na muzyka... Zobacz także:  Blanka Lipińska usunęła wszystkie zdjęcia z Baronem! Jeszcze kilka dni temu opublikowała romantyczną fotografię z muzykiem... Baron miał lecieć z Blanką Lipińską do Egiptu, ale nie pojawił się na lotnisku?! "Do końca na niego czekała" Wiadomość o rozstaniu Blanki Lipińskiej i Barona zszokowała fanów tej pary. Jeszcze zaledwie kilka dni temu na Instagramie pisarki, pojawiło się romantyczne zdjęcie tej dwójki. Do tego podpis, który znalazł się pod fotografią, nie zwiastował niczego niedobrego, a wręcz przeciwnie. Wszyscy myśleli, że miłość tej dwójki trwa w najlepsze!  Nie tylko jesteś moim Chłopakiem... Jesteś przede wszystkim moim ULUBIONYM CZŁOWIEKIEM, jesteś kumplem, moim partner in crime 😈♾ Mam nadzieje, że przy mnie Dzień Chłopaka masz każdego dnia 😁🔥👩🏼‍🍳❤️ a jeśli jednak nie, to Wszystkiego Najlepszego Skarbie 🎉🎁- napisała Blanka Lipińska pod ostatnim zdjęciem z Baronem.  Dziś jednak już wiemy, że to koniec! Blanka Lipińska wystosowała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej związek z Baronem to już przeszłość. Aktualnie pisarka razem z przyjaciółmi wypoczywa w Egipcie. Jak jednak udało się dowiedzieć portalowi...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner