Party Stories
Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze
Newsy

Blanka Lipińska i Baron całują się na ulicy! Są razem już 1,5 miesiąca, dlaczego to ukrywali?

Ale miłość! Blanka Lipińska i Baron to piękna para!

Blanka Lipińska i Aleksander Baron są parą już od… półtora miesiąca! Dlaczego tak długo ukrywali swoje uczucie? Blanka Lipińska (35) i Aleksander Baron (36) są zakochani! Paparazzi przyłapali parę w Sopocie, gdzie świętowali Dzień Kobiet i sukces pisarki: 6 marca wystartował show „Tylko jeden” o zawodnikach MMA, który prowadzi Lipińska.

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się – potwierdza w rozmowie z „Fleszem” Blanka.

Okazuje się, że Lipińska i Baron są w związku od półtora miesiąca, więc na premierze filmu „365 dni”, na której rzekomo mieli się poznać, byli już razem! Chcąc uniknąć rozgłosu, zakochani nie komentowali krążących plotek. Spotykali się głównie w domu, a na beztroskę pozwalali sobie tylko podczas wyjazdów.

Zobacz także: Blanka Lipińska: "Mężczyźni chcą ze mną pójść do łóżka, by zobaczyć jak uprawia seks autorka erotyków"

Byli już m.in. w Trójmieście i we Wrocławiu, planują też swój pierwszy wspólny urlop w ciepłych krajach.

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Miłość kwitnie! Nad polskim morzem Blanka Lipińska i Aleksander Baron spędzili weekend. Już nie ma wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Blanka Lipińska i Baron całują się na ulicy

Para okazuje sobie miłość nawet na ulicy. Zobaczcie sami!

Blanka Lipińska i Baron całują się na ulicy

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Blanka Lipińska przytula się do Barona
Instagram
Newsy
Blanka Lipińska i Aleksander Baron znów są parą? Wiemy, jaka jest prawda!
Blanka Lipińska i Aleksander Baron znów są parą? Wiemy, czy dali sobie jeszcze jedną szansę.

Dwa miesiące temu Blanka Lipińska i Aleksander Baron niespodziewanie się rozstali. Wówczas na wakacje, które zakochani planowali od dłuższego czasu, autorka bestsellerowej powieści "365 dni" pojechała sama. Kilka dni później wyszło na jaw, że jej związek z muzykiem Afromental należy już po przeszłości. Co się stało? Tego ani Baron, ani Lipińska nigdy nie zdradzili. Podobno muzyk chciał później wrócić do ukochanej, ale Blanka była nieugięta. Czyżby teraz zmieniła zdanie? Jak donosi "Flesz", od kilku tygodni para znów widywana jest razem. Niedawno paparazzi przyłapali Blankę Lipińską i Aleksandra Barona na wieczornym wyjściu, w duecie pojawili się także na eleganckim przyjęciu wigilijnym u wspólnych znajomych. Ale ani jedno, ani drugie nie pokazało tego na swoich Instastories. Czyżby mieli coś do ukrycia? A może stara miłość nie rdzewieje, a muzyk i pisarka postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę? Jak donosi "Flesz", ich relacje wciąż są bliskie. Czy to oznacza, że planują wspólnie spędzić święta? Blanka i Baron, owszem, spotykają się, ale jako znajomi, nie jako para. Co z tego wyniknie, czas pokaże – zdradził "Fleszowi" znajomy pisarki. Jak udało się ustalić „Fleszowi”, nadchodzące święta Bożego Narodzenia gwiazdy spędzą oddzielnie. Tuż przed Wigilią Blanka wyjedzie do swoich rodziców, Małgorzaty i Grzegorza Lipińskich, do Puław. Potem chcą też odwiedzić brata gwiazdy w Trójmieście. Z kolei Aleksander spędzi ten czas ze swoimi bliskimi. Więcej o Blance Lipińskiej przeczytasz w nowym "Fleszu". Blanka Lipińska i Aleksander Baron znów są razem widywani.    

East News
Newsy
Blanka Lipińska i Baron pokazali pierwsze wspólne zdjęcie! "A teraz płoń internecie"
Blanka Lipińska i Baron w końcu przestali ukrywać swój związek! Pochwalili się pierwszym wspólnym zdjęciem

Blanka Lipińska i Baron w końcu przestali ukrywać swój związek! Jak się okazało, są ze sobą już ponad 1,5 miesiąca, jednak dopiero teraz oficjalnie przyznali się do swojego uczucia. Autorka głośnego bestselleru "365 dni" postanowiła w końcu pochwalić się zdjęciem ze swoim ukochanym w mediach społecznościowych. Zobaczcie jak pięknie razem wyglądają! Zobacz także:  Julia Wieniawa komentuje związek Barona i Blanki Lipińskiej? Opublikowała wymowny wpis Blanka Lipińska i Baron pokazali pierwsze wspólne zdjęcie! O romansie Blanki Lipińskiej i Baron mówiło się już od pewnego czasu. Para jednak sprytnie ukrywała się przed mediami i nie afiszowała się ze swoim związkiem. Wszystko zmieniło się jednak, kiedy ostatnio paparazzi przyłapali zakochanych w Sopocie. Niedługo potem Blanka w rozmowie z "Fleszem" przyznała, że spotyka się ze znanym muzykiem.  Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się – potwierdziła w rozmowie z „Fleszem” Blanka. Para już nie musi się ukrywać, a co więcej, Blanka postanowiła w końcu pochwalić się wspólnym zdjęciem ze swoim mężczyzną. Zakochani zapozowali do zdjęcia w windzie. Na fotografii Baron obejmuje swoją ukochaną. Blanka podpisała zdjęcie dość wymownym komentarzem:  A teraz płoń internecie  Niewątpliwie związek tej dwójki budzi ogromne emocje i wiele osób czekało, aż w końcu oficjalnie potwierdzą się wszystkie plotki o ich uczuciu! Widać, że Blanka i Baron są bardzo szczęśliwi i najwidoczniej spędzają ze sobą każdą wolną chwilę! Jak Wam się wydaje, pasują do siebie?  Blanka Lipińska i Baron spotykają się ze sobą ponad 1,5 miesiąca! Parę ostatnio przyłapali...

Blanka Lipińska przytula się do Barona
Instagram
Newsy
Blanka Lipińska i Baron wkroczyli w nowy etap związku? „Teraz pasujemy do siebie jeszcze bardziej”. Co się stało?
Baron i Blanka Lipińska romantycznie o swojej miłości!

Blanka Lipińska i Aleksander Baron na początku sierpnia świętowali pół roku swojej znajomości. Autorka "365 dni" i muzyk doskonale bawią się w swoim towarzystwie i są bardzo zakochani.  To już pół roku 😍 Tak, wiem jestem romantyczna jak nastolatka i dobrze mi z tym 🙌🏼😁 Tak, liczę miesiące i uwielbiam to 🤷🏼‍♀️😂🎉 Zdawałam maturę z historii, może to ma jakieś znaczenie 🤔 A tak poważnie 😁... super jest być Twoją dziewczyną @alekbaron ❤️💋🔥🎸🥂✨🙏🏼🍦 - pisała wtedy Blanka Lipińska na Instagramie. Teraz para pochwaliła się na Instastories wspólną relacją i Blanka wyznała, że teraz razem z Aleksandrem pasują do siebie jeszcze bardziej. Nie uwierzycie, co miała na myśli! To zdjęcie może zaskoczyć! Blanka Lipińska i Baron wkroczyli w nowy etap związku? Początkowo związek Blanki Lipińskiej i Barona był w show-biznesie dużym zaskoczeniem. Potem okazało się, że para spędza wspólnie czas kwarantanny i przebywanie ze sobą całą dobę tylko ich do siebie zbliżyło. Niedawno wyjechali razem na wakacje , a teraz są na etapie urządzania mieszkania. Okazuje się, że przyszła pora na kolejny krok w ich związku!  Autorka książki " 365 dni " i muzyk zdecydowali się na takie same samochody! W relacji na Instastories opublikowali swoje zdjęcia, a Blanka Lipińska żartobliwie wyznała: „Teraz pasujemy do siebie jeszcze bardziej”  - powiedziała Blanka Lipińska na Instagramie.  To zdjęcie może być sporym zaskoczeniem...Widać para dzieli też wspólne zainteresowanie do motoryzacji! Zobacz także:   Blanka Lipińska pokazuje luksusowe dodatki do nowego mieszkania. Internauci: "Po co pchać kasę w wynajmowane mieszkanie?" Para zdecydowała się na zakup takich samych...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner