Czarna pikowana torebka Zara
Instagram/Zara/mat. pras.

Black Friday 2020: ZARA. Kiedy zaczyna się wyprzedaż - 40 proc.? Już w czwartek o 18 - ale nie dla wszystkich!

Czarna pikowana torebka Zara
Instagram/Zara/mat. pras.

Black Friday 2020 wypada w tym roku 27 listopada, ale jeśli chcecie upolować prawdziwe hity wyprzedaży w popularnej hiszpańskiej sieciówce Zara, zacznijcie zakupy online o wiele wcześniej. Dokładnie w czwartek 26 listopada o godzinie 18.00 rusza wyprzedaż z okazji Black Friday. Ale uwaga! Wyprzedaż dotyczy tylko użytkowników mobilnej aplikacji Zara. Co zrobić żeby ją mieć i zacząć korzystać z wyprzedaży przed wszystkimi? Co warto kupić na Black Friday w Zarze? Jak dużych promocji możemy się spodziewać? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Zobacz także: Czy można zwracać rzeczy kupione na Black Friday?

Black Friday 2020 w Zara - aplikacja mobilna

Aby zacząć wyprzedażowe szaleństwo w Zarze w czwartek o godzinie 18:00 musisz zainstalować na swoim telefonie aplikację mobilną Zara, zarejestrować się i następnie... zacząć robić zakupy! Zara zapowiedziała rabaty do 40 procent. Dodatkowo wiemy, że w Zara Home możecie spodziewać się rabatów do 20 procent.

Jeśli jednak nie chcesz robić zakupów na telefonie, a na przykład na laptopie. Nic straconego, ponieważ wszyscy klienci będą mogli zrobić zakupy w sklepie internetowym Zara.com godzinę później - czyli o godzinie 19:00. Pamiętajcie jednak, że waszych upatrzonych wcześniej botków, torebki czy płaszcza może już wtedy nie być, dlatego jeśli bardzo ci na czymś zależy, radzić zainstalować wcześniej aplikację.

Black Fiday 2020 Zara - gdzie zrobicie zakupy stacjonarnie?

Jeśli nie jesteście zwolenniczkami zakupów online i chcecie upolować wasze hity w Zarze stacjonarnie, nie mamy dla was dobrych wiadomości. Jedyny otwarty sklep Zary znajduje się w Krakowie.

Zobacz także: Black Friday 2020. Zara zaczęła wyprzedaż już teraz! Wszystko przecenione o 60 procent

Co warto upolować w Zarze na Black Friday 2020? Z pewnością ciepłą puchówkę w kolorze brązowym, czarnym lub jasnobeżowym.

Zara, pikowana kurtka, 199 zł

Koniecznie zwróć uwagę w Zarze na jeden z największych hitów tego sezonu - na kurtko-koszulę w kratę.

Kurtka koszulowa o długim kroju kosztuje teraz 119 zł (wcześniej 249 zł).

Klasyczna brązowa torebka z imitacji krokodylej skóry to nasza kolejna obowiązkowa pozycja na liście Black Friday w Zarze.

Brązowa torebka Zara, krokodyli wzór

Ciepły jasnofioletowy sweter to kolejna mocna pozycja na naszej liście.

Lawendowy sweterek, Zara

Baner Black Friday Party.pl

Więcej na temat Zara wyprzedaze Black Friday
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44