Viki Gabor jedzie na Eurowizję Junior 2019
Jan Bogacz TVP

Ruszyła sprzedaż biletów na Eurowizję Junior 2019. Schodzą bardzo szybko!

Viki Gabor jedzie na Eurowizję Junior 2019
Jan Bogacz TVP

TVP pokazała projekt sceny na Eurowizję Junior 2019, która odbędzie się w Gliwicach już 24 listopada 2019 roku. Autorem scenografii jest Giorgos Stylianou-Matsis, który współpracuje z Telewizją Publiczną przy największych wydarzeniach, np. ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej w 2015 roku na Stadionie Narodowym. Zobaczcie, jak wygląda jego projekt!

Scena na Eurowizji Junior 2019

Konkurs Eurowizji Junior 2019 odbędzie się w nowoczesnym obiekcie Arena Gliwice. Wszyscy wiedzą, jak ważna jest scenografia podczas takiego koncertu. Ta podczas Eurowizji Junior 2019 powinna zachwycić wszystkich widzów, w kreatywny bowiem sposób nawiązuje do logo konkursu, czyli latawca:

Wyjątkowa dekoracja sceny opiera się na jednym, przyciągającym oko elemencie: kolorowej wstążce ze świateł LED. Dzięki temu detalowi scenografia jest pełna przestrzeni, światła i prostoty. Wszystkie elementy aranżacji mają miękkie, krągłe kształty i nawiązują do natury – powietrza i wiatru - mówi projektant sceny.

Bilety na Eurowizję Junior 2019

Eurowizja Junior 2019 w Polsce zapowiada się niezwykle ekscytująco. Polskę reprezentować będzie 12-letnia Wiktoria Viki Gabor z utworem "Superhero". Młoda wokalistka zdobyła już uznanie Roksany Węgiel - wielkiej zwyciężczyni sprzed roku:

Przede wszystkim bardzo się cieszę, uważam, że piosenka jest świetna. Trzymam mocno kciuki, tym bardziej, że się znamy - mówi Party.pl Roksana.

Regularna sprzedaż biletów już ruszyła! Ceny rozpoczynają się od 25 zł do 399 zł za pakiety VIP, umożliwiające m.in. spotkanie z Roksaną Węgiel. Więcej szczegółów tutaj. Warto się spieszyć, bo zainteresowanie jest ogromne. 

Sporym zainteresowaniem cieszyła się dzisiejsza przedsprzedaż stacjonarna biletów na Eurowizję Junior. Bilety (pula wynosiła 200 wejściówek) przeznaczone były do sprzedaży w kasie Areny Gliwice i dostępna była tylko dla osób posiadających dokumenty potwierdzające zamieszkanie w powiecie gliwickim. Od rana ustawiły się kolejki, niektórzy przychodzili kilka godzin wcześniej. W efekcie bilety sprzedały się w ciągu 30-40 minut [...] - czytamy na dziennik-eurowizyjny.pl

Eurowizję Junior 2019 poprowadzą Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Aleksander Sikora. Tydzień przed konkursem, 18 listopada w Katowicach, odbędzie się uroczysta ceremonia otwarcia, którą poprowadzą Mateusz Szymkowiak i Agata Konarska. 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Roksana Węgiel komentuje wybór Viki Gabor na Eurowizję Junior 2019! Co o niej myśli?

 

Czekacie? My bardzo! Oto projekt sceny na Eurowizję 2019.

Scena na Eurowizję Junior 2019
TVP

Scena na Eurowizję Junior 2019
TVP

Scena na Eurowizję Junior 2019
TVP

Viki Gabor jedzie na Eurowizję Junior 2019
Jan Bogacz TVP

 

Więcej na temat Eurowizja Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22