Beata Kozidrak rozstała się z mężem?

 

O kryzysie w związku Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa mówi się już od kilku miesięcy. Pisano, że wokalistka wyprowadziła się do Warszawy, gdzie pracuje nad nową płytą, a Andrzej Pietras układa sobie życie w Lublinie. Para szybko zareagowała ta te plotki! Beata i Andrzej wydali oświadczenie, w którym napisali, że plotki o kryzysie w ich związku oraz rozstaniu są nieprawdziwe. Minęło kilka tygodni od tego oświadczenia, a w mediach pojawiły się kolejne doniesienia o rozpadzie ich związku.

 

Jak podaje “Życie na gorąco”, Andrzej Pietras chce kupić nowy dom w Lublinie. Po co mu kolejne lokum skoro razem z Beatą mają dom pod Lublinem, w Hiszpanii i na Florydzie?

 

"Andrzej Pietras, kiedy przyjeżdżał oglądać pewien dom, tłumaczył, że to dla młodszej córki, 22-letniej Agaty. Ale ciekawe, że córka nigdy z nim nie była. Ani Beata", zdradza gazecie mieszkaniec Lublina.

 

Ponoć Lublin aż huczy od plotek na temat kryzysu w ich związku!

 

“Beata i Andrzej od kilku miesięcy są w separacji. Niezależnie, jak formalnie rozwiążą kwestię swojego małżeństwa, emocjonalnie są już bardzo daleko od siebie”, zdradza osoba z otoczenia pary.

Czy Beata Kozidrak i Andrzej Pietras i tym razem szybko zareagują na kolejne plotki o ich rozstaniu? Jeśli tylko pojawi się oświadczenie pary, opublikujemy je!