Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan rozpoczęła 9. miesiąc ciąży i pokazała przepiękne zdjecia. "Próbuje odnaleźć w sobie spokój"

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan właśnie rozpoczęła 9. miesiąc ciąży. Radosnym oczekiwaniem podzieliła się z fanami na Instagramie oraz zdradziła jak się czuje. Drugie dziecko aktorki i jej męża, Rafała Szatana, może pojawić się na świecie lada chwila! Szczęśliwa mama uwieczniła ostatni miesiąc ciąży na przepięknych zdjęciach. Internauci nie mogą nachwalić się jej figury. Koniecznie musicie to zobaczyć. 

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani jednak są zniesmaczeni. Wszystko przez jeden szczegół

Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek na miesiąc przed porodem

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan już niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka właśnie rozpoczęła 9. miesiąc ciąży. Na swoim Instagramie publikuje przepiękne zdjecia, upamiętniające ten radosny okres. 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan bardzo długo nie potwierdzali tego, że spodziewają się dziecka, chociaż spekulacje w mediach pojawiły się już na kilka miesięcy wcześniej. Radosną nowiną podzielili się, gdy aktorka była już w piątym miesiącu ciąży. Dziś to już początek dziewiątego. Basia podzieliła się swoimi obawami z obserwującymi: 

Próbuję odnaleźć w sobie taki spokój i błogość, jakie miałam na tym zdjęciu .... :) Pogoda nie sprzyja, został miesiąc... Jak się czułyście babeczki w ostatnim miesiącu? :))) Może poprawicie mi dzisiaj nastrój 😂 Dobrego dnia dla Was ! ❤️

Internautki nie zawiodły i od razu pospieszyły ze słowami wsparcia dla Basi. Nie brakowało również komplementów dla przepięknej przyszłej mamy: 

- Piękne zdjęcie 😍😍😍
- Kwitniesz Basiu
- O jezu 💜Basiu to zdjęcie jest prześliczne. Takie jasne, a nie szare🙈😅chociaż szare też były cudne. Ale to zdjęcie jest moim ulubionym że wszystkich! Poprawiłaś mi dzień! Dziękuję! Love you
- Pani Basiu pięknie po prostu pięknie pani wygląda czuje ze bedzie chłopczyk 😅😜gorąco pozdrawiam was całą rodzinę 😄🥰
- Pięknie wyglądasz ❤️🤗 ostatki to wymagający czas rozumiem. Wysyłam moc i dobrą energię 🤗🤗

To fakt, Basia wygląda przepięknie! 

Zobacz także: Producenci "M jak miłość" zapewnią Basi Kurdej-Szatan specjalne warunki pracy! Znamy szczegóły

Basia Kurdej-Szatan nie może się już doczekać aż powita na świecie swoje drugie dziecko. Pokazała właśnie przepiękne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oczekują narodzin synka, dla którego wybrali przepiękne imię Henryk. 

Barbara Kurdej-Szatan z mężem
East News

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22