Barwy szczęścia Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. promocyjne/Instagram
1/4
Mat. promocyjne/Instagram

 

Fani serialu "Barwy szczęścia" odliczają dni do rozpoczęcia nowego sezonu. Najbardziej niecierpliwych uspokajamy. "Barwy szczęścia" wrócą na antenę TVP 2 już 27 sierpnia! Wygląda na to, że czeka nas kolejna porcja ogromnych emocji. Scenarzyści nie pozwolą nam się nudzić!

 

Zobacz także: "Aż takim bufonem nie jestem!" Michał Witkowski o swojej roli w "Barwach szczęścia"

 

Przed wakacjami Marek Złoty (Marcin Perchuć) w końcu znalazł szczęście u boku Anety (Zofia Zborowska). Nie da się ukryć, że pomogła mu w tym trochę jego matka. Krystyna Złota (Hanna Bieluszko) od razu wiedziała, że sympatyczna pani stomatolog będzie idealną partnerką dla jej syna. Kobieta zrobiła wszystko, aby ich zeswatać i odniosła sukces! Fani związku Marka i Anety nie mogą jednak spać spokojnie. Wygląda na to, że po wakacjach para napotka na niemałe problemy. Jak zawsze będzie za tym stała Sylwia (Olga Bończyk). Czy prawniczce uda się zniszczyć ich szczęście? Zobacz naszą galerię!

 

POLECAMY: Córka Zbigniewa Wodeckiego ostro odpowiedziała na kontrowersyjne zarzuty Olgi Bończyk. Dlaczego aktorka wciąż uderza w rodzinę zmarłego artysty?

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/4
Barwy szczęścia
Mat. prasowe

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia! Marek długo wzbraniał się przed spotkaniami z Anetą. Przyczyną tej niechęci nie była sama pani stomatolog. Marek bał się, że jego matka znowu chce kierować jego życiem. Krystyna w przeszłości również próbowała wpływać na związki syna. Na początku uważała, że Marysia (Iza Kuna), z którą wziął ślub, nie była dla niego dobrą partią. Na szczęście potem zmieniła zdanie. Aneta okazała się być jednak ciepłą i dobrą kobietą, której udało się dotrzeć do serca Marka. Złoty pozbył się złych przeczuć i zaryzykował. Krystyna nie posiadała się z radości, gdy okazało się, że jej starania nie poszły na marne. Niebawem jednak los może się odwrócić...

3/4
Instagram

Olga Bończyk, która wciela się w postać Sylwii, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wzbudziło konsternację wśród fanów serialu. Widać na nim aktorkę w towarzystwie serialowej ukochanej Marka oraz jego matki. Czy to oznacza, że Sylwia znowu będzie chciała namieszać w życiu Złotego? Przypomnijmy, że para rozstała się w atmosferze skandalu. Marek zostawił Sylwię po tym, jak odkrył, że w rzeczywistości nie jest ona tak słodką i kochającą kobietą. Prawniczka miała też problem z nawiązaniem dobrych relacji z synem Złotego. Jednak jej prawdziwa natura wyszła na jaw dopiero wtedy, gdy Złoty z nią zerwał. Sylwia chciała go zniszczyć. Czy teraz dokończy swojego dzieła? Dowiemy się tego po wakacjach! 

4/4
Barwy szczęścia odc. 1867-1871
Mat. prasowe

Czy nad związkiem Anety i Marka pojawią się czarne chmury? Jak Aneta zniesie powrót swojej rywalki? Oglądaj nowe odcinki "Barw szczęścia" już od poniedziałku, 27 sierpnia, o godzinie 20:10 w TVP2!

 

POLECAMY: Gwiazdor "Barw szczęścia" nagrał piosenkę! Posłuchaj i oceń! Czy powtórzy sukces Sławomira?