Bartłomiej Topa ma podwójne powody do radości! Jego ukochana Gabriela Mierzwiak właśnie urodziła bliźniaki! 54-letni aktor postanowił pochwalić się swoim fanom tym wspaniałym wydarzeniem i informacje o tym, że został tatą, przekazał za pośrednictwem swojego Instagrama.

Reklama

… tak, dzielę się z wami naszym szczęściem! DZIĘKUJĘ gabryniu @gab_mierz od serca za MIŁOŚĆ i wszystko co w niej zawarte! dobrze, że jesteś! ❤️naszym już obecnym dzieciom - dziękujemy za radość w oczekiwaniu! - napisał aktor.

Bartłomiej Topa zdecydował się również na opublikowanie pierwszego zdjęcia ze swoimi pociechami. Sprawdźcie poniżej!

Zobacz także: Znany wokalista został ojcem! Znamy płeć i oryginalne imię!

Bartłomiej Topa został ojcem!

Bartłomiej Topa to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Artysta zagrał w wielu znanych polskich filmach i serialach, między innymi "Złotopolscy", "Drogówka", "Druga szansa", "Wesele", czy ostatnio w bardzo popularnym serialu "Skazana", który można oglądać na Playerze. Bartłomiej Topa w przeszłości był związany z Agatą Rogalską - z tego związku aktor ma 19-letniego syna Antoniego. Gwiazdor TVN ma za sobą również bardzo osobistą tragedię - drugi synek Bartłomieja Topy i malarki Agaty Rogalskiej, Kajetan, urodził się z rzadką wadą serca. Niestety, po kilku miesiącach chłopiec zmarł na rękach aktora.

ONS.pl

Małżeństwo Topy i Rogalskiej nie przetrwało. Dziś aktor związany jest z Gabrielą Mierzwiak, z którą właśnie doczekał się bliźniaków! Aktor pochwalił się zdjęciem sprzed szpitala, na którym trzyma w obydwu dłoniach nosidełka, w których są jego pociechy. W ten sposób gwiazdor TVN przekazał, że po raz kolejny został tatą! Według wcześniejszych medialnych ustaleń, 54-letni aktor powitał na świecie dwie córeczki.

Zobacz także

Pod postem Bartłomieja Topy, w którym aktor poinformował, że po raz kolejny został tatą, pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i gratulacji od fanów i kolegów z branży.

- Gratulacje, podwójne szczęście ♥️♥️

- Wow!! Gratulacje! ❤️ dużo cierpliwość i snu dla Was rodzice ????

- Gratulacje????????????????Duuużo zdrówka????????

- Ile szczęścia!!!! Serdeczności!!!❤️????

- Gratulacje❤️Zdrowia dla mamy i maluszków❤️

- Gratulacje!????Wspaniała wiadomość!❤️❤️ - czytamy w komentarzach.

Reklama

My oczywiście również przyłączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrówka dla całej rodziny!

Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama