Mezo został ojcem
Facebook

Znany wokalista został ojcem! Znamy płeć i oryginalne imię!

Mezo został ojcem
Facebook

W ostatnim czasie w show biznesie nastąpił prawdziwy baby boom! Niedawno Małgorzata Rozenek ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a kilka dni później radosną nowinę potwierdziła także Marta Żmuda-Trzebiatowska. Niektórzy jednak przywitają już Nowy Rok w powiększonym składzie. Znany wokalista właśnie pochwalił się, że urodziła mu się córeczka! Kim jest szczęśliwy tata? 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek szczerze o trzeciej ciąży: "Marzyliśmy o tej chwili wiele razy, ale rzeczywistość jest jeszcze piękniejsza"

Znany wokalista został ojcem!

Radosną nowinę na swoim Facebookowym profilu właśnie ogłosił wokalista Mezo, który dzisiejszej nocy został ojcem! Piosenkarz już jakiś czas temu podzielił się ze swoimi fanami informacją, że jego partnerka jest w ciąży. Wtedy opublikował urocze zdjęcie na swoim Instagramowym profilu, które podpisał krótką informacją. 

Będziemy mieli Dzidziusia! - oznajmił Mezo

Dzisiaj wokalista ogłosił, że urodziła mu się córeczka! Mezo zdradził swoim fanom, jakie imię będzie nosić jego pociecha! 

Dziękuję najdzielniejszej Żonie, która w tę cudowną noc (dokładnie o godzinie #dwa30) urodziła piękną Córeczkę! ❤️Powitajcie na świecie Fridę Mejer. Malutka i zdrowa. 🙏🎶 #wdzięczny - napisał na swoim profilu na Facebooku Mezo.

Ponadto piosenkarz pochwalił się już pierwszym zdjęciem córeczki! Dumny i szczęśliwy tata siedzi na fotelu, a na jego klatce piersiowej leży maleństwo. Fani w komentarzach pod postem serdecznie gratulują wokaliście! 

- Gratulacje 😘😘😘 niech malutka się chowa w zdrowiu i szczęściu 😘😘😘 całuski dla całej rodzinki

- Gratulacje dla dzielnej Mamy, niech Malutka zdrowo rośnie, dużo szczęścia dla całej Rodzinki 😍❤️

- Jej jaka cudna kruszynka 😍 Jacku wielkie gratulacje dla Was. Niech się zdrowo chowa a żona niech dochodzi szybko do siebie ❤️❤️❤️ - piszą szczęśliwi fani. 

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia dla mamy i maleństwa! 

 

Więcej na temat Mezo
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13