Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Robi się poważnie! Baron poznał mamę Julii Wieniawy. Razem wracali z Sopotu

Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Od kilku miesięcy Julia Wieniawa jest związana z Baronem i wszystko wskazuje na to, że związek pary wchodzi na kolejny etap. Baron poznał właśnie mamę swojej ukochanej i razem wracali z Sopotu, gdzie odbył się polsatowski SuperHit Festiwal. Julia Wieniawa po raz pierwszy w życiu zmierzyła się z rolą prowadzącej i mogła liczyć na wsparcie oraz obecność bliskich osób. Teraz cała trójka wracała do Warszawy. Zobaczcie zdjęcia poniżej!

Baron poznał mamę Julii Wieniawy

Przypomnijmy, że związek Julii Wieniawy i Barona wyszedł na jaw na początku lutego tego roku. Para została przyłapana na randce przez czytelnika Pudelka, który podzielił się z mediami swoim odkryciem. 

Wieniawa i Baron przyszli do knajpy, która nie cieszy się popularnością. Zajęli miejsce w rogu, wybierając pustą część sali z dużą liczbą wolnych stolików. Zależało im na odrobinie prywatności. Dużo rozmawiali, śmiali się. Widać było, że to dopiero początek znajomości, ale już między nimi iskrzy - czytamy na stronie. 

Nie da się ukryć, że związek Julii i Barona wzbudził ogromne emocje, tym bardziej że zaledwie 2 miesiące wcześniej aktorka rozstała się z Antkiem Królikowskim po 2 latach związku. Julia i Baron długo nie ukrywali swojej relacji, a teraz chętnie publikują swoje wspólne zdjęcia w sieci i flirtują ze sobą w komentarzach.

Można się domyślać, że relacja jest dość poważna, skoro Baron spędził teraz kilka dni w Sopocie ze swoją dziewczyną i jej mamą. Julia mogła liczyć na jego wsparcie w najbardziej stresujących chwilach. Gdy festiwal dobiegł końca, Julia, jej mama i Baron udali się razem do Warszawy. 

Myślicie, że się polubili?

Julia Wieniawa z mamą i Baronem wsiadają do samochodu

Julia Wieniawa mogła liczyć na wsparcie najbliższych osób

Julia Wieniawa z mamą i Baronem wracają z Sopotu

 

Więcej na temat Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13