Baron i Blanka Lipińska razem na wakacjach

Baron po rozstaniu z Blanka Lipińską szuka już nowej miłości na Tinderze?! Skomentował

Baron i Blanka Lipińska razem na wakacjach

Od rozstania Blanki Lipińskiej i Barona minęło zaledwie kilka dni, a jego zdjęcia pojawiły się na... popularnym serwisie randkowym! Czy muzyk w ten sposób szuka nowej miłości? Baron natychmiastowo skomentował te rewelacje na swoim Instagramowym profilu. Nie ukrywa swojego zażenowania.

Zobacz także: Baron miał lecieć z Blanką Lipińską do Egiptu, ale nie pojawił się na lotnisku?! "Do końca na niego czekała"

Baron szuka nowej miłości na Tinderze?! Skomentował

Blanka Lipińska i Baron zaskoczyli swoich fanów informacją o swoim rozstaniu. Kiedy wiosną tego roku potwierdzili swój związek niemal natychmiastowo stali się jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Starali się być aktywni w swoich mediach społecznościowych, gdzie dzielili się swoim szczęściem. Wydawać by się mogło, że są nierozłączni, dlatego fanów od razu zastanowił fakt, dlaczego na aktualne wakacje Blanka Lipińska wybrała się sama. 

W związku z dużym zainteresowaniem ich relacją autorka "365 dni" postanowiła wydać oświadczenie, w którym potwierdziła, że jej związek z Baronem to już przeszłość. Jednocześnie uprzedziła, że to jest jej jedyny komentarz w tej sprawie i poprosiła o nierozdrapywanie ran. 

Nie wiadomo jednak oficjalnie z jakiego powodu Blanka i Baron postanowili się rozstać. Prawdopodobnie to zostanie ich tajemnicą. Po oświadczeniu ze strony autorki najpopularniejszego polskiego erotyku, Baron nie zabierał głosu w sprawie rozstania aż do teraz. Na popularnej platformie randkowej pojawił się fałszywy profil z jego zdjęciami, gdzie ktoś zakpił z ostatniego rozstania muzyka, sugerując że już szuka nowej miłości. Baron postanowił  zareagować. Opublikował screen profilu, który powstał w sieci i napisał: 

Wydawało mi się, że poznałem już dno internetu, okazuje się, że ten poziom absurdu jest poza moją świadomością.

Żerowanie i robienie sobie żartów z czyichś rozterek sercowych jest niemoralne i mamy nadzieję, że nikt nie został oszukany. 

Zobacz także: Blanka Lipińska usunęła wszystkie zdjęcia z Baronem! Jeszcze kilka dni temu opublikowała romantyczną fotografię z muzykiem...

Po rozstaniu z Blanka Lipińską na popularnym serwisie randkowym pojawił się fałszywy profil Barona. Zdenerwowany muzyk skomentował sprawę. 

Baron zbulwersowany tym, że ktoś założył konto na Tinderze z jego zdjęciami
Instagram

Baron i Blanka Lipińska kilka dni temu poinformowali o zakończeniu swojego związku. Byli ze sobą przez 8 miesięcy. 

Blanka Lipińska przytula się do Barona
Instagram

 

Więcej na temat Baron Alek Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11