Party Stories
Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy

Barbara w "M jak miłość" poważnie zachoruje! To przez dramat w życiu Lilki i Mateusza?!

Barbara w "M jak miłość" rozchoruje się przez wnuka? Co dalej z seniorką rodu Mostowiaków?

Barbara w „M jak miłość” jako seniorka rodu stara się pomagać i zawsze służy radą. Jednak to, czego dowie się o swoim wnuku sprawi, że żona Lucjana może poważnie się rozchorować. W 1509. odcinku serialu Mateusz posunie się do kradzieży, aby zdobyć pieniądze dla Lilki i zostanie przyłapany. To wtedy dziewczyna wyzna, że została zgwałcona. Najpierw powie o tym Marysi, a potem swojej matce.

W jaki sposób o sprawie dowie się Barbara? Czy jej serce wytrzyma po tak dramatycznej informacji?

ewydanie

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

"M jak miłość": Barbara zachoruje po informacji o gwałcie Lilki?

Barbara bardzo przeżywa problem każdego członka rodziny Mostowiaków. Jest załamana, że jej wnuk Mateusz w ostatnim czasie bardzo skomplikował sobie życie, ale nie wie, że to wszystko przez dramat, jakiego doświadczyła Lilka. Kłamstwa, przyłapanie na kradzieży, ciąża - te wszystkie informacje sprawiły, że babcia Basia mocno przeżywa obecną sytuację Mateusza. A jak zareaguje na wieść o brutalnym gwałcie na dziewczynie wnuka?

Zdrowie seniorki rodu nie jest już najlepsze, dlatego Marysia i Mateusz będą obawiali się, że informacja o gwałcie na Lilce, którego dokonał ratownik medyczny pracujący z Rogowską, całkowicie ją załamie. Z obawy, że serce Barbary mogłoby nie wytrzymać takiego wstrząsu, zanim poinformują ją o tragedii dziewczyny, najpierw przygotują grunt pod tę trudną rozmowę.

Czy ich plan się powiedzie? A może kobieta odkryje prawdę w inny sposób!? Tego dowiemy się już w kwietniowych odcinkach.

Zobacz także: W "M jak miłość" policja nie odnajdzie zwłok Artura, ale Olek i tak trafi do więzienia!

Barbara załamie się na wieść o dramacie Lilki i Mateusza!

Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Lilka, aby bronić Mateusza powiedziała, co ją spotkało!

M jak miłość Lilka Mateusz
Fot. MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" podjęła ostateczną decyzję o aborcji! Co na to Mateusz?
Lilka w "M jak miłość" podjęła już ostateczną decyzję!

Lilka w „ M jak miłość ” po tym, jak dowiedziała się, że ojcem jej dziecka jest gwałciciel była zdruzgotana. Dziewczyna jest coraz bliższa podjęcia ostatecznej decyzji, a kiedy poinformuje o niej najbliższych, oni za wszelką cenę będą chcieli odwieść ją od aborcji. Czy Mateusz zaakceptuje decyzję Lilki? Pozwoli jej na usunięcie ciąży? Lilka w sekrecie usunie ciążę? Lilka nie zgłosiła nigdzie faktu, że została zgwałcona. Mateusz powiedział Markowi, że to jego dziecko. To wszystko sprawia, że nikt tak naprawdę nie wie, co przeżywa dziewczyna. Chciałaby szybko zapomnieć o tym, co ją spotkało, ale nie może przez fakt, że jest w ciąży z gwałcicielem. W końcu Lilka zdecyduje się na aborcję, sądząc, że to rozwiąże jej problemy. Dziewczyna Mateusza nie poinformowała o gwałcie i nie może dokonać aborcji, wpadnie jednak na inny pomysł! O decyzji usunięcia ciąży powie nawet swojej mamie: Nie chcę tego dziecka. Nie mogę, nie chcę urodzić tego dziecka... Zrobię wszystko, żeby go nie urodzić - powie zrozpaczona dziewczyna, która chciała targnąć się nawet na własne życie.  Krystyna będzie pewna, że to dziecko Mateusza, dlatego będzie starała się przekonać córkę, że poradzi sobie z macierzyństwem. Niestety kobieta nie widzi tego, w jak złym stanie psychicznym jest jej córka. Na szczęście Mateusz zdaje sobie z tego sprawę i nie będzie namawiał Lilki, aby urodziła dziecko, chociaż początkowo to robił. Ostatecznie Mostowiak zdecydował, że zaakceptuje jej decyzję:  Cokolwiek postanowisz, jestem z tobą i będę cię wspierał! - powie Mateusz. Co zrobi Lilka, aby usunąć ciążę? Jak to wpłynie na jej zdrowie? Dowiemy się już 17 marca! Lilka przez gwałt i ciążę chciała popełnić samobójstwo!    

Lilka Daniel M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Seriale
Marysia w "M jak miłość" doprowadzi do spotkania Lilki i Daniela! Nie wiedziała, że to on jest gwałcicielem
Lilka i Daniel spotkają się? Do Marysia doprowadzi gwałciciela do dziewczyny!?

Nowy ratownik medyczny w " M jak miłość ", a jednocześnie gwałciciel Lilki, nie zdaje sobie sprawy, że dziewczyna zaczęła sobie przypominać szczegóły z dramatycznego wieczoru. Nieświadomy tego, że Lilka przypomniała sobie m.in. jego tatuaż, pokaże go Marysi w przychodni. Niestety, dopóki Rogowska nie wie nic o gwałcie nie może powiązać tych informacji. Wszystko zmieni się w 1509 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 7 kwietnia. To wtedy Lilka wyzna Marysi prawdę! Zobaczcie, co stanie się potem! Lilka w końcu powie o gwałcie ! W 1509. odcinku Mateusz ukradnie pieniądze Marysi, by dać je Lilce. Chłopak zostanie przyłapany. Nic nie usprawiedliwi tego co zrobiłeś, nic nie usprawiedliwi kradzieży... - powie załamana Rogowska. Jednak Lilka nie pozwoli na to, aby Mateusz wziął na siebie całą winę i w końcu wyzna: Ja zostałam zgwałcona... Po tym, jak dziewczyna zdobyła się na wyznanie przed Marysią, powie swojej matce. Wyzna też, że ojcem dziecka, którego się spodziewa jest gwałciciel. W tym samym odcinku w końcu jasne stanie się, że to Daniel Grześkiewicz zgwałcił Lilkę. Kiedy to wyjdzie na jaw? Lilka rozpozna gwałciciela! Marysia niedługo po rozmowie z Mateuszem i Lilką będzie jechała karetką z Danielem. Nie ma pojęcia kim tak naprawdę jest mężczyzna i przy ratowniku powie Arturowi o wyznaniu dziewczyny. Grześkiewicz zda sobie sprawę, że jego ofiara i Rogowska doskonale się znają. Teraz będzie chciał dowiedzieć się więcej o swojej ofierze, ale nie zdąży bo Lilka rozpozna go po tatuażu , kiedy odwiedzi matkę w przychodni. Mężczyzna w końcu odpowie za swój czyn? Dowiemy się już niebawem! Zobacz także:  Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania Danie w przychodni sprawia...

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" Lilka i Mateusz w tajemnicy powiedzą sobie TAK! Co wydarzy się przed ślubem?

Co wydarzy się w najnowszych odcinkach  "M jak miłość"?  Już w 1512. odcinku serialu dojdzie do ślubu Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała)! Zanim jednak zobaczymy uroczystości młody Mostowiak zauważy, że z jego ukochana dzieje się coś dziwnego. Mateusz zdecyduje się na poważną rozmowę z Lilką i wtedy usłyszy zaskakujące wyznanie dziewczyny!  Lilka będzie chciała rozstać się z Mateuszem? Lilka ma za sobą naprawdę bardzo trudny czas. Gwałt, ciąża i strata dziecka - ukochana Mateusza przeszła naprawdę wiele dramatycznych chwil. Na szczęście Lilka mogła zawsze liczyć na wsparcie swojego chłopaka, który ostatnio postanowił poprosić o rękę swojej ukochanej. Jak informuje portal superseriale.se.pl, już wkrótce dojdzie do ślubu zakochanej pary! Ceremonia odbędzie się w 1512. odcinku "M jak miłość" - niestety, tuż przed ślubem Lilka powie Mateuszowi, że to nie ona powinna zostać jego żoną! Zasługujesz na kogoś innego, lepszego. Wiesz, jak to się stało... kiedy poroniłam... właściwie niczego nie czułam. Strachu, żalu, niczego. Nawet przez chwilę. I tak się zastanawiam, a może ja jestem złym człowiekiem, bez serca? - powie Lilka. Jak Mateusz zareaguje na wyznanie Lilki?  - Nie znam lepszego człowieka niż ty. Tylko to, co się nam przydarzyło, było złe, straszne. Zapomnimy... Wszystko, co dobre, dopiero przyjdzie, a ja zrobię wszystko, żebyś była szczęśliwa! - odpowie Mateusz.  Mateusz zapewni Lilkę, że chce zostać jej mężem i ostatecznie dojdzie do ślubu. Na uroczystości zabraknie bliskich młodej pary - zakochani do ostatniej chwili nie powiedzieli nikomu, że planują ślub! Jak rodzina zareaguje, kiedy dowie się, że w tajemnicy przed wszystkimi powiedzieli sobie TAK? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!  Zobacz...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner