Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Lilka Daniel M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Seriale

Marysia w "M jak miłość" doprowadzi do spotkania Lilki i Daniela! Nie wiedziała, że to on jest gwałcicielem

Lilka i Daniel spotkają się? Do Marysia doprowadzi gwałciciela do dziewczyny!?

Nowy ratownik medyczny w "M jak miłość", a jednocześnie gwałciciel Lilki, nie zdaje sobie sprawy, że dziewczyna zaczęła sobie przypominać szczegóły z dramatycznego wieczoru. Nieświadomy tego, że Lilka przypomniała sobie m.in. jego tatuaż, pokaże go Marysi w przychodni.

Niestety, dopóki Rogowska nie wie nic o gwałcie nie może powiązać tych informacji. Wszystko zmieni się w 1509 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 7 kwietnia. To wtedy Lilka wyzna Marysi prawdę!

Zobaczcie, co stanie się potem!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Lilka w końcu powie o gwałcie !

W 1509. odcinku Mateusz ukradnie pieniądze Marysi, by dać je Lilce. Chłopak zostanie przyłapany.

Nic nie usprawiedliwi tego co zrobiłeś, nic nie usprawiedliwi kradzieży... - powie załamana Rogowska.

Jednak Lilka nie pozwoli na to, aby Mateusz wziął na siebie całą winę i w końcu wyzna:

Ja zostałam zgwałcona...

Po tym, jak dziewczyna zdobyła się na wyznanie przed Marysią, powie swojej matce. Wyzna też, że ojcem dziecka, którego się spodziewa jest gwałciciel. W tym samym odcinku w końcu jasne stanie się, że to Daniel Grześkiewicz zgwałcił Lilkę. Kiedy to wyjdzie na jaw?

Lilka rozpozna gwałciciela!

Marysia niedługo po rozmowie z Mateuszem i Lilką będzie jechała karetką z Danielem. Nie ma pojęcia kim tak naprawdę jest mężczyzna i przy ratowniku powie Arturowi o wyznaniu dziewczyny. Grześkiewicz zda sobie sprawę, że jego ofiara i Rogowska doskonale się znają. Teraz będzie chciał dowiedzieć się więcej o swojej ofierze, ale nie zdąży bo Lilka rozpozna go po tatuażu, kiedy odwiedzi matkę w przychodni. Mężczyzna w końcu odpowie za swój czyn? Dowiemy się już niebawem!

Zobacz także: Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania

M jak miłość Lilka Mateusz
Fot. MTL Maxfilm

Danie w przychodni sprawia doskonałe wrażenie!

M jak miłość Daniel
Fot. MTL Maxfilm

 

 

Hanna Żudziewicz i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania

Za nami kolejny emocjonujący tydzień w "M jak miłość". Niektóre wątki rozgrzały nas do czerwoności! Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Czy na pewno nic wam nie umknęło? Sprawdźcie swoją wiedzę rozwiązując nasz quiz! Uwaga! Niektóre pytania mogą być podchwytliwe...

Zobacz także: Kolejny ślub w "M jak miłość"! Aneta i Olek powiedzą sobie TAK w więzieniu!

Za nami kolejny emocjonujący tydzień w "M jak miłość" . Niektóre wątki rozgrzały nas do czerwoności! Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Czy na pewno nic wam nie umknęło? Sprawdźcie swoją wiedzę rozwiązując nasz quiz! Uwaga! Niektóre pytania mogą być podchwytliwe... Zobacz także:  Kolejny ślub w "M jak miłość"! Aneta i Olek powiedzą sobie TAK w więzieniu!

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie twarz gwałciciela! To pracownik w przychodni Rogowskich?
Lilka w "M jak miłość" w końcu zdecyduje się zgłosić gwałt na policję!

Lilka w „ M jak miłość ” po brutalnym gwałcie nie zgłosiła się na policję. To Mateusz na własną rękę próbuje znaleźć sprawcę, ale sprawy nie ułatwia fakt, że dziewczyna nic nie pamięta. Testy DNA potwierdziły, że ojcem dziecka, którego spodziewa się Lilka, jest gwałciciel, a ona sama coraz poważniej rozważa aborcję . W końcu pojawia się cień nadziei na odnalezienie sprawcy. Dziewczyna powoli przypomina sobie pojedyncze szczegóły, a jednym z nich jest charakterystyczny tatuaż! Taki sam ma pracownik przychodni Rogowskich! To on jest gwałcicielem Lilki? Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie gwałciciela? W 1503. odcinku „M jak miłość” Lilka coraz poważniej będzie myślała o przerwaniu ciąży i wtedy nieoczekiwanie zacznie jej wracać pamięć z dnia, kiedy została zgwałcona. Niestety, nie przypomni sobie twarzy oprawcy, ale tatuaż na nadgarstku. Szybko okaże się, że sztylet, który pamięta Lilka, ma ratownik medyczny w przychodni, gdzie pracują Marysia i Artur Rogowscy. Młody, przystojny ratownik wzbudzi podejrzenia samej Marysi, która od razu zauważy, że mężczyzna wygląda podejrzanie. Czy to on zgwałcił Lilkę? Jako ratownik medyczny ma dostęp do leków, również tych odurzających! Zobacz także:   Joanna i Leszek wezmą ślub w "M jak miłość"?! Połączy ich dramatyczny wypadek To Mateusz jest największym wsparciem dla Lilki! Mateusz próbuje sam znaleźć gwałciciela Lilki!  

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
"M jak miłość": Gwałciciel znów zaatakuje Lilkę. Dziewczyna Mateusza straci dziecko!
Kolejny dramat Lilki (Monika Mielnicka) w "M jak miłość"!

Kolejny dramat Lilki (Monika Mielnicka) w "M jak miłość"! Zaledwie kilka tygodni temu ukochana Mateusza (Krystian Domagała) przeżyła prawdziwy koszmar, kiedy na imprezie padła ofiarą brutalnego gwałtu. Dziewczyna cały czas nie może dojść do siebie, zwłaszcza, że szybko okazało się, że jest w ciąży. Mateusz Mostowiak robi wszystko, żeby pomóc i wesprzeć ukochaną, jednak wkrótce dojdzie do kolejnej tragedii z udziałem Lilki!  W "M jak miłość" Lilka straci ciążę po ataku gwałciciela Według doniesień magazynu "Świat seriali" już w 1509. odcinku, który zostanie wyemitowany 7 kwietnia, gwałciciel Lilki ponownie zaatakuje! Okazuje się, że dziewczyna wkrótce wybierze się do przychodni i właśnie tam spotka mężczyznę, który ją skrzywdził. Na jaw wyjdzie, że gwałcicielem jest ratownik medyczny Daniel Grześkiewicz (Szymon Nygard). Kiedy Lilka rozpozna gwałciciela, wyjdzie z przychodzi i ucieknie do domu. Niestety, gwałciciel pójdzie za Lilką i dopadnie ją! Zwyrodnialec zaatakuje dziewczynę, ale na szczęście po chwili w jej domu zjawi się Mateusz, który uratuje ukochaną. Między Mostowiakiem a gwałcicielem dojdzie do bójki, a przerażona Lilka wybiegnie na ulicę i będzie szukać pomocy. Dziewczynę usłyszy Andrzejek (Tomasz Oświeciński), który uratuje Mateusza. Gwałciciel ucieknie z domu Lilki, ale policja szybko go złapie! Niestety, to nie koniec dramatu Lilki... Okazuje się, że dziewczyna z silnymi bólami brzucha trafi do szpitala, a tam okaże się, że straciła dziecko. Jak po tych dramatycznych wydarzeniach poradzi sobie Lilka? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:  Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania Lilka znów...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner