Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
ONS
Newsy

Ależ oni są uroczy! Barbara Kurdej-Szatan z mężem na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu

Ależ oni są uroczy! Barbara Kurdej-Szatan z mężem na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
Ile za jeden dzień zdjęciowy zarabiają gwiazdy?
Newsy
Która z polskich aktorek zarabia najwięcej za jeden dzień na planie, czyli aż 10 tysięcy złotych!? Sprawdź!
Która z polskich aktorek zarabia najwięcej za jeden dzień na planie, czyli aż 10 tysięcy złotych!? Sprawdź!

Królowa jest tylko jedna!

Basia Kurdej Szatan o wakacjach
Newsy
Basia Kurdej-Szatan nie zawsze tak wyglądała. Zobaczcie jej zdjęcie sprzed wielu lat!
Bardzo się zmieniła?

  Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie jedną z największych polskich gwiazd. Wszyscy pamiętamy jednak jej wizerunek jako słodkiej blondynki z reklamy sieci komórkowej. Teraz jako gwiazda "M jak miłość" czy serialu "W rytmie serca"  bryluje na  czerwonych dywanach w kreacjach i stylizacjach - zmienia się jak kameleon!    A jak wyglądała Basia zanim jej kariera nabrała rozpędy? Zobacz zdjęcie Basi sprzed lat!     Naszym zdaniem Basia wyglądała dziewczęco, niewinnie i uroczo.  A Wam jak się podoba Basia sprzed lat?  Zobacz także:  Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła na premierze filmu "Narzeczony na niby"!   Basia Kurdej-Szatan prowadzi teraz "The Voice Kids".   Basia prawie się nie zmienia.

Barbara Kurdej-Szatan na okładce Be active
mat. prasowe
Newsy
Barbara Kurdej-Szatan na okładce "Be Active"! Zdradziła, jak dba o figurę i dlaczego poślubiła męża po 5 miesiącach znajomości!
Barbara Kurdej-Szatan na okładce "Be Active"! Zdradziła, jak dba o figurę i dlaczego poślubiła męża po 5 miesiącach znajomości!

Barbara Kurdej-Szatan  na okładce "Be Active"! Gwiazda największych serialowych hitów takich jak "M jak miłość" czy "W rytmie serca" pochwaliła się świetną figurą i zdradziła, jak udało się jej osiągnąć tak idealny wygląd. Jaką dietę stosuje Barbara Kurdej-Szatan i jaki wybiera trening? My już wiemy!    Zobacz:  Porady stylistki: jak dobrać strój do typu sylwetki i urody   Jaką dietę stosuje Basia Kurdej-Szatan?   Barbara Kurdej-Szatan w najnowszym wydaniu magazynu "Be Active" zdradziła, że jest na diecie pudełkowej. Okazuje się, że do pracy  zabiera ze sobą dania przygotowane na cały dzień.  Tak (śmiech), ale to dlatego, że jem często, ale mało. Lubię sobie co jakiś czas coś skubnąć i myślę, że dlatego trzymam wagę. Wiesz, na planie zwykle jest się przez 12 godzin, a w tym jest tylko godzinna przerwa na jedzenie. Wszyscy się na nie wtedy rzucają, bo są wygłodniali. Ja wolę inaczej. Kiedy tylko mogę, jem sobie coś małego. Teraz jestem na diecie pudełkowej. Jem pięć małych zdrowych posiłków i uważam, że to bardzo wygodne - przyznała gwiazda.   Świetna figura aktorki to również zasługa treningów. Kurdej-Szatan nie ukrywa, że regularnie biega i ćwiczy na siłowni. Co jeszcze Barbara Kurdej-Szatan zdradziła w rozmowie z "Be Active"? M.in. fakt, dlaczego wyszła za mąż za Rafała Szatana po 5 miesiącach znajomości:   Jestem spontaniczna - z mężem pobraliśmy się po 5 miesiącach znajomości, ale byłam pewna swojej decyzji - mówi w "Be Active" aktorka.    Więcej informacji znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu.   Zobacz także:  SCHUDŁA CZY TO ZASŁUGA TEJ SUKNI? BASIA KURDEJ-SZATAN ZACHWYCIŁA NA 25-LECIU POLSATU Barbara Kurdej-Szatan na okładce "Be Active". Aktorka zdradziła sekret swojej świetnej fugury.

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner