Barbara Kurdej-Szatan
Instagram
EXCLUSIVE

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Nowe ustalenia magazynu "Flesz"!

Barbara Kurdej-Szatan
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan ma teraz trudny czas. Na początku czerwca, TVP niespodziewanie zakończyła współpracę z aktorką. Basia miała zaśpiewać na festiwalu w Opolu, ale ostatecznie jej występ odwołano. Nie poprowadzi też kolejnych edycji „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”, choć w sierpniu miała już zaczynać zdjęcia. Co się stało?

Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP?

TVP nie zajęła oficjalnego stanowiska w sprawie zakończenia współpracy z aktorką. Mówi się jednak, że Barbara Kurdej-Szatan pojawiała się zbyt często na antenie. W kuluarach można też usłyszeć plotki, że Barbara straciła pracę za swoje sympatie polityczne (m.in. poparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy, wsparła paradę równości i wzięła udział w protestach w obronie sądów). I choć wszystko wskazuje na to, że kariera gwiazdy w TVP właśnie się skończyła, to ona sama wcale nie wydaje się
tym załamana. Powód? Przed aktorką otwierają się nowe możliwości.

Jak dowiedział się „Flesz”, długofalową współpracą z Kurdej-Szatan jest zainteresowany Polsat.

Basia gra w naszym serialu „W rytmie serca” i świetnie sprawdza się w roli Marysi. A już 30 czerwca będzie gwiazdą naszego festiwalu w Opolu. Wspólnie z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadzi koncert „Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje”– zdradza "Fleszowi" pracownik stacji.

Ale to nie wszystko! Podobno Barbara negocjuje też swój występ w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”, który na antenie Polsatu pojawi się jesienią. Jeśli dojdzie do porozumienia z producentami show, będzie w nim na pewno jedną z głównych gwiazd. Jest też brana pod uwagę jako gospodyni nowego programu rozrywkowego. A już niedługo Basia poprowadzi dla stacji letni koncert! 

Czy to oznacza, że zostanie twarzą Polsatu?

Jeśli tak się stanie, to dla fanów Barbary Kurdej-Szatan mamy dobrą wiadomość – grana przez nią bohaterka Asia nie zniknie z serialu „M jak miłość”. Przeciwnie! Scenarzyści już rozpisali dla niej wątek na kolejne miesiące.

Więcej o Basi Kurdej-Szatan przeczytasz w nowym "Fleszu".

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce "Flesza"
Party.pl

Barbara Kurdej-Szatan może zostać nową gwiazdą Polsatu!

Barbara Kurdej-Szatan kręcone włosy
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43