Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie
Instagram
Newsy

TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP! Dlaczego? Powód jest zaskakujący!

TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP! Dlaczego? Powód jest zaskakujący!

Wielkie zmiany w TVP! Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Party", Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi kolejnych edycji The Voice of Poland” i „The Voice Kids”. To nie wszystko! W ostatniej chwili odwołano występ gwiazdy na tegorocznym koncercie literackim na festiwalu w Opolu. Skąd taka decyzja? 

Barbara Kurdej Szatan o roli w filmie Dody: "Rozmawiałam z Sadowską..."

Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”!

Decyzja TVP jest bardzo zaskakująca, bowiem terminy nagrań do „The Voice of Poland” i „The Voice Kids” były ustalane już wiele tygodni temu i nikt nie wspominał o zmianie prowadzącej. Dlaczego TVP zrezygnowało z Basi? Mówi się, że decyzja władz TVP była podyktowana tym, że aktorka zbyt często pojawiała się jako prowadząca show stacji. Wcześniej prowadziła też "Dance, dance, dance", teraz miała wrócić do "The Voice...". Dlaczego jednak zrezygnowano z niej w obu show? Jak zdradził informator "Party", Basi zaszkodziło to, że nie kryła się ze swoimi sympatiami politycznymi: brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła na Instagramie paradę równości. Czy Basia zniknie też z "M jak miłość"? Odpowiedź na to pytanie w magazynie "Party"!

 

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan o seksie w "M jak miłość"! Czy czuje się skrępowana?

Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP

Basia Kurdej-Szatan w krótkich włosach
Instagram

Władze TVP uznały, że jest jej za dużo w telewizji. Choć to nie jedyny powód ich decyzji.

Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Instagram

 

 

 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan śpiewają razem podczas świątecznego koncertu
East News
Newsy
Basia Kurdej-Szatan jest zazdrosna o męża? Rafał Szatan w "M jak miłość" gra sporo miłosnych scen!
Basia Kurdej-Szatan jest zazdrosna o męża? Rafał Szatan w "M jak miłość" gra sporo miłosnych scen!

W ubiegłym roku Rafał Szatan dołączył do obsady "M jak miłość" . Mąż Basi Kurdej-Szatan od razu został rzucony na głęboką wodę, bo scenarzyści polecili mu grać miłosne sceny z Julią Wróblewską! Romans serialowej pary od samego początku budził spore zainteresowanie, jednak czy przez ten wątek nie ucierpiało małżeństwo Szatanów? Basia Kurdej-Szatan w rozmowie z Party.pl odniosła się do gorących scen, których ostatnio coraz więcej gra jej mąż. Czy para jest o siebie zazdrosna? A może takie wątki tylko umacniają ich związek? Basia i Rafał są małżeństwem od 2011 roku  Zobacz także:   Kolejny przystojniak w "M jak Miłość"! Kogo zagra Rafał Szatan, komu zawróci w głowie?

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie
Instagram
Newsy
Basia Kurdej-Szatan straciła kolejny program w TVP. Dlaczego? Jest komentarz stacji!
Basia Kurdej-Szatan straciła kolejny program w TVP. Dlaczego? Jest komentarz stacji!

Zaledwie kilka dni temu magazyn "Party" poinformował, że Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi kolejnych  edycji programów "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Okazało się wówczas, że jedna z największych gwiazd stacji straciła aż dwa programy w TVP ponieważ nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi. Ostatnio Basia Kurdej-Szatan głośno poparła paradę równości, a wcześniej brała udział w protestach w obronie sądów. Teraz "Super Express" donosi, że aktorka straciła kolejny program! Basia Kurdej- Szatan nie poprowadzi "Dance, dance, dance"? Według doniesień "Super Expressu" to już pewne, że Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi drugiej edycji tanecznego show "Dance, dance, dance". Dlaczego? Władze TVP w przesłanym do redakcji dziennika oświadczeniu komentują swoją decyzję. Okazuje się, że stacja nie wyklucza, że w przyszłości Basia Kurdej-Szatan poprowadzi inny program. Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących. Panią Kurdej- Szatan nadal można oglądać w serialu „M jak miłość”, a w przyszłości mamy nadzieję, że będzie obecna również w innych produkcjach TVP- "SE" cytuje Centrum Informacji Telewizji.  Żałujecie, że aktorka nie pojawi się w nowych edycjach "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz w "Dance, dance, dance"? Myślicie, że Basia Kurdej-Szatan wkrótce poprowadzi nowe show w TVP?  Według medialnych informacji Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi nowej edycji "Dance,...

Marta Manowska poprowadzi The Voice Senior
TV-Show
A jednak! To Marta Manowska poprowadzi nowego "The Voice'a"! Kiedy rusza program? Kto w jury?
A jednak! To Marta Manowska poprowadzi nowego "The Voice'a"! Kiedy rusza program? Kto w jury?

Coraz więcej wiadomo na temat nowego show TVP - "The Voice Senior", czyli znanego muzycznego formatu dla początkujących wokalistów, ale tym razem z uczestnikami, którzy skończyli 60 lat. Pierwsze szczegóły programu zdradził magazyn "Flesz", który jednocześnie poinformował, że w jury być może zasiądą Michał Szpak oraz Maryla Rodowicz. Teraz znamy także prowadzącą, co jest największym zaskoczeniem! Marta Manowska poprowadzi "The Voice Senior"! A będzie to Marta Manowska, o czym na początku czerwca poinformował "Super Express", dziś tą wiadomość potwierdzają wirtualnemedia.pl.  Program ma ruszyć bardzo późną jesienią 2019 roku (tuż po zakończeniu „The Voice of Poland”, ale przed startem „The Voice Kids”), ma liczyć tylko kilka odcinków (4 lub 5), będzie emitowany w sobotnie wieczory w TVP 2. W jury mają zasiąść wcześniej wspomniani Rodowicz i Szpak, ale również Andrzej Piaseczny oraz Marek Piekarczyk. Nie jest to jednak potwierdzona informacja, a coraz częściej mówi się także o udziale Alicji Majewskiej.  Czy Marta Manowska wygryzła Basię Kurdej Szatan? Do tej pory twarzą każdej mutacji "The Voice" była Basia Kurdej Szatan, która jak wiadomo, straciła ostatnio oba te programy. Dlaczego? Według informacji magazynu "Party" aktorce zaszkodziło to, że nie kryła się ze swoimi sympatiami politycznymi: brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy oraz paradę równości. Kurdej nie zobaczymy również w "Dance, dance, dance" - jak podaje TVP chodzi o "dynamikę" programów rozrywkowych i zaskakiwanie widza. Przedstawiciele stacji zapewniają jednak, że chcieliby kontynuować współpracę z Barbarą w...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner