Barbara Kurdej-Szatan w bikini
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan wróciła z wakacji do Polski i nie odbyła kwarantanny?

Barbara Kurdej-Szatan w bikini
Instagram

W ostatnich tygodniach internauci nie oszczędzają Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka, która wraz z końcem starego roku wybrała się z rodziną na Zanzibar, kilka dni temu wróciła z rajskich wakacji i jak zauważyli jej obserwatorzy, nie udała się na 10-dniową kwarantannę, za to chętnie publikowała zdjęcia z zimowych spacerów. Internauci są oburzeni. Co na swoją obronę ma gwiazda?

Barbara Kurdej-Szatan nie odbyła kwarantanny po powrocie z Zanzibaru?

Najpierw niektórym internautom nie spodobał się fakt, że Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na zagraniczne wakacje, następnie pojawił się wysyp negatywnych komentarzy, pod zdjęciem aktorki, na którym wspólnie z gromadą afrykańskich dzieci prowadzi wózek maleńkiego Henia, a teraz nie umknęło im, że po powrocie z zagranicy, gwiazda swobodnie wychodzi z domu. Barbarę Kurdej-Szatan nie obowiązuje kwarantanna?

U mnie rozpoczęła się era szofera. Mąż wyjechał na próby do Łodzi. Będzie tam siedział od poniedziałku do piątku codziennie, a ja wożę dzieci. Do szkoły, ze szkoły, na zajęcia, do lekarza, wte i we wte - zwierzyła się na jednym ze swoich InstaStories. 

Pod jednymi z ostatnich zdjęć Barbary Kurdej-Szatan z zimowych spacerów, obserwatorzy postanowili zapytać o kwarantannę, która po powrocie z zagranicy, z powodu epidemii koronawirusa, obowiązuje w Polsce. Nie zabrakło również negatywnych komentarzy i stwierdzeń, że są "równi i równiejsi".

- Czy nie powinnaś być na 10 dniowej kwarantannie?

- VIPów kwarantanna nie obowiązuje

- Celebrytów nie obowiązuje kwarantanna. Równi i równiejsi...

Co na to Barbara Kudej-Szatan? Choć pod niemal każdym komentarzem dotyczącym kwarantanny aktorki rozpoczęła się zagorzała dyskusja, w której niektórzy próbowali bronić gwiazdy, a inni wręcz przeciwnie, główna zainteresowana tym razem jeszcze nie odpowiedziała internautom. Wielu zwróciło uwagę, że choć Barbara Kurdej-Szatan przeszła już koronawirsa, obecne przepisy zwalniają z odbycia kwarantanny jedynie osoby zaszczepione. Fani aktorki zwrócili również uwagę, że wracając z Zanzibaru mogła ona wylądować w Niemczech, a następnie przekroczyć polską granicę samochodem i w ten sposób uniknąć 10-dniowej izolacji. Sądzicie, że doczekamy się odpowiedzi od samej gwiazdy?

Zobacz takżeTYLKO U NAS: Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w "M jak miłość"? Jest komentarz gwiazdy!

Barbara Kurdej-Szatan Nowy Rok postanowiła uczcić na Zanzibarze. Aktorka wraz z rodziną wybrała się na prawdziwie rajskie wakacje. 

Basia Kurdej-Szatan z rodziną na wakacjach
Instagram

Kiedy już wrócili do Polski, w mediach społecznościowych aktorki zaczęły pojawiać się zdjęcia z zimowych spacerów. Czy gwiazda nie odbyła 10-dniowej kwarantanny? Internauci postanowili poruszyć ten temat w komentarzach, jednak póki co, Barbara Kurdej-Szatan milczy.

Barbara Kurdej-Szatan w czapce i maseczce
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47