Basia Kurdej-Szatan z rodziną na wakacjach
Instagram

Basia Kurdej-Szatan z rodziną na wakacjach na Zanzibarze. Internauci: "Mamy dość hipokryzji". Jest odpowiedź 

Basia Kurdej-Szatan z rodziną na wakacjach
Instagram

Basia Kurdej-Szatan wraz z rodziną od kilku dni urzęduje na słonecznym Zanzibarze, gdzie hucznie przywitała Nowy Rok. Jak się okazuje, zdjęcia i nagrania z wakacji, którymi aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, a także sam fakt dalekiej podróży, nie wszystkim przypadły do gustu i nawet podczas wypoczynku gwiazda musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami oraz hejtem. Tym razem jednak Barbara Kurdej-Szatan nie wytrzymała. Kiedy jedna z internautek zarzuciła jej hipokryzję, aktorka ostro zareagowała. 

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pokazała figurę po porodzie. Widzieliście TE zdjęcia gwiazdy "M jak miłość" w seksownej mini?

Fani krytykują Barbarę Kurdej-Szatan za wyjazd na wakacje. Aktorka odpowiedziała na hejt

Nagrania z pięknej plaży, lekcje nurkowania, słońce, wypoczynek w otoczeniu palm i radosny czas spędzany z bliskimi. Choć wielu fanów zazdrości Basi Kurdej-Szatan wymarzonych wakacji, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, znaleźli się i tacy, którzy na wyjazd w trakcie pandemii patrzą o wiele bardziej krytycznie. Obserwatorzy gwiazdy nie kryją swojego zniesmaczenia i zarzucają jej brak odpowiedzialności, a także hipokryzję, wytykając, że jeszcze niedawno artyści narzekali na brak pracy, a teraz wybierają się w dalekie kierunki.

Po powrocie z rajskich wakacji prosimy o powstrzymanie się od publicznego lamentu, jaka to bieda dotknęła aktorów w związku z pandemią i że nie mają za co żyć. Mamy już dosyć hipokryzji "artystów". Miłych wakacji nr 47473728092 - napisała jedna z internautek.

To niestety nie jedyny nieprzychylny komentarz.

- Szkoda ze ludzie są tak nieodpowiedzialni

- Wyjechali zwłaszcza ci, którzy nawołują do noszenia masek, trzymania dystansu i pozostania w domach

- Wyjeżdżają ci co niedawno mówili że nie mają za co żyć

- Dokładnie... żenada

Jak się okazuje, słowa internautów nie pozostały aktorce obojętnie. Barbara Kurdej-Szatan nie wytrzymała i w emocjonalnych słowach postanowiła odpowiedzieć na zarzucaną jej hipokryzję:

 Ja mam dosyć tłumaczenia, że wypowiedziałam się nie na swój temat, tylko na temat swoich kolegów z branży, którzy pracują wyłącznie w teatrze. Teatry wciąż nie są otwarte!!!!! A wypowiedziałam się, że nie będą mieli za co żyć W MARCU na początku pandemii. I rzeczywiście - od wtedy nie grają spektakli W OGÓLE!!! To ile razy jeszcze wytłumaczyć????!!!!!!!????? Może jakoś dosadniej????

Co sądzicie na ten temat?

 

W ostatnim czasie Basia Kurdej-Szatan wybrała się na rodzinne wakacje. Aktorka za kurs obrała słoneczny Zanzibar, co nie do końca spodobało się jej niektórym fanom. 

Choć miniony rok aktorka mimo pandemii może zaliczyć do tych udanych, nie raz wypowiadała się na temat kolegów z branży i artystów, którzy zostali odcięci od źródła dochodu. 

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55