Barbara Kurdej-Szatan korzysta z ogromnej popularności, którą przyniosły jej występy w reklamach sieci "Play". Popularna blondynka często pojawia się na salonach, a na castingach zdobywa kolejne role. Mnóstwo sympatii wzbudza też jej małżeństwo i mała córeczka, którą ostatnio przedstawiła światu. Przypomnijmy: Blondynka Playa pokazała córkę. Podobna do mamy?

Reklama

Przez ostatnie tygodnie sporo spekulowano na temat udziału Barbary w "M jak Miłość". W końcu jednak produkcja serialu potwierdziła oficjalnie, że Kurdej-Szatan dołączy do obsady serialu i wcieli się w rolę Małgorzaty Chodakowskiej. W lutym tego roku z roli tej zrezygnowała Joanna Koroniewska, a scenarzyści tymczasowo zawiesili postać Małgorzaty. Plotkowano o jej ewentualnym powrocie, ale reżyser postawił na Blondynkę z Playa.

Zobacz: Blondynka z Playa zgarnęła rolę w hitowym serialu Polsatu

Przed Kurdej-Szatan pierwszy klaps na planie "M jak Miłość", ale aktorka wzięła już udział w nagraniach do czołówki serialu. Wystylizowana na swoją bohaterkę pozowała przed kamerą ze swoim serialowym mężem - w tej roli Andrzej Młynarczyk.

Tak Barbara Kurdej-Szatan nagrywała czołówkę do serialu. Dobre zastępstwo dla Koroniewskiej?

Zobacz także

Zobacz: Kurdej-Szatan cierpi w imię piękna przed kamerami

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan na planie "Pierwszej Miłości":

Reklama
Reklama
Reklama