Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to jedno z najbardziej udanych i uroczych małżeństw show-biznesu. Uwielbiają pokazywać swoją miłość i często za pośrednictwem Instagrama wyznają sobie dogłębne uczucia. Dlatego ostatni post Basi wzbudził poruszenie. Pod pięknym zdjęciem uśmiechniętej pary napisała, że bardzo tęskni za Rafałem. Czy coś się stało?

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan tęskni za mężem

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są razem już od 10 lat. Ich miłość potoczyła się błyskawicznie, zaledwie po pięciu miesiącach od pierwszej randki Rafał oświadczył się Basi. Niedługo potem na świat przyszła ich córka Hania. Para niemal od początku swojego związku cieszy się sporym zainteresowaniem fanów i mediów. Nic więc dziwnego, że uroczy i smutny post Basi tak bardzo poruszył internautów. Kurdej-Szatan dodała swoje zdjęcie z mężem i dopisała krótko:

Tęsknię.. ❤️

Fanów zaniepokoiło to wyznanie i zaczęli dopytywać się gwiazdy, czy coś się stało:

- Dlaczego tęsknisz?
- A gdzie masz męża? - dopytują fani.

Aktorka nie odpowiedziała na te pytania, ale z pewnością nie ma się czym martwić. Wyznanie Basi Kurdej-Szatan to uroczy wyraz zwykłej tęsknoty. To niesamowite, że po tylu latach związku para wciąż ma dla siebie tyle uczucia. Oboje zresztą przyznają, że dobrali się jak w korcu maku. Od pierwszego spotkania wiedzieli, że są sobie pisani.

Ich pierwsza randka miała miejsce na basenie! Na drugiej Rafał poznał już rodziców Basi, a 5 miesięcy później byli już zaręczeni! Co ciekawe Szatan postanowił oświadczyć się Barbarze na stoku narciarskim!

Zobacz także

Rafał ukląkł na śniegu, a ja w kasku na głowie powiedziałam »tak«”, śmiała się Barbara w programie „The Story of My Life”.

Choć oboje przyznają, że jako para przeszli niejedno, bardzo się kochają. W dbaniu o relacje i miłość pomagają ich dzieci, Hania i Henryk, którzy są najlepszą motywacją, by pielęgnować w sobie zrozumienie i oddanie. Postawę Szatanów doceniają fani, którzy pod ostatnim zdjęciem pozostawili mnóstwo komplementów:

- Ależ jesteście piękną parą ❤️❤️
- Można na Was patrzeć i patrzeć ❤️
- Przecudowna para

Was też tak rozczula małżeństwo Basi i Rafała?

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan o urokach macierzyństwa: "Czy Wy też, usypiając swoje szkraby..."

Basia Kurdej-Szatan znów poruszyła fanów romantycznym zdjęciem.

Basia i Rafał są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci.

aaaa

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama