Barbara Kurdej - Szatan
Instagram

Basia Kurdej-Szatan o urokach macierzyństwa: "Czy Wy też, usypiając swoje szkraby..."

Barbara Kurdej - Szatan
Instagram

Basia Kurdej-Szatan już od miesiąca jest szczęśliwą mamą Henryczka. Gwiazda często chwali się swoją pociechą na Instagramie, a fani uwielbiają patrzeć na nowe zdjęcia z jej synkiem. Tym razem aktorka pokazała fotografię, którą w szczególności zrozumieją wszystkie mamy. Usypianie maleństwa często wiąże się z tym, że wyczerpana mama sama zasypia razem ze swoją pociechą. Zobaczcie jak to wygląda u Basi Kurdej-Szatan! 

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan na rodzinnym spacerze. Jej płaszcz to największy hit tej jesieni

Basia Kurdej–Szatan pokazała jak usypia synka

Dla Barbary Kurdej-Szatan drugie dziecko jest spełnieniem marzeń. Jak przyznawała w wywiadach aktorka, razem z mężem długo starali się, aby ich rodzina się powiększyła. Na szczęście teraz na świecie jest już Henio, który jednak kazał długo na siebie czekać. Maluch przyszedł na świat 9 dni po terminie i mimo tego opóźnienia, Basi Kurdej-Szatan udało się urodzić naturalnie, na czym bardzo jej zależało. 

Gwiazda oczywiście teraz w pełni poświęca się macierzyństwu. Aktorka na razie nie rozmyśla nad powrotem do pracy i najważniejszy jest dla niej czas spędzony z maleństwem. Na Instagramie Basi Kurdej-Szatan często możemy zobaczyć nowe zdjęcia ze wspólnych spacerów i rodzinnych chwil. Tym razem gwiazda pokazała, jak usypia Henia, a przy okazji... zasypia razem z nim! 

Czy Wy też, usypiając swoje szkraby, zasypiacie razem z nimi? :))) uwielbiam ten niezwykły spokój, jaki od dziecka wtedy płynie... - napisała pod zdjęciem Basia Kurdej - Szatan. 

Oczywiście fani, a zwłaszcza doświadczone mamy, doskonale rozumieją aktorkę! Chyba każda kobieta, która opiekuje się noworodkiem szuka chociaż małej chwili na odrobinę snu. 

- U mnie to był standard, a czasem bywało, że to ja zasypiałam, a młody się bawił 🙃

- Ja czasem siedzę i siedzę i czasem sama bym szybciej zasnęła niż córka 🤣 uroki macierzyństwa

- Ja zawsze pierwsza zasypiam 😂

- Oj tak i to ile razy😁😁

- Piękna śpiąca pani Basia 😍 - piszą fani. 

Zobaczcie zatem urocze zdjęcie, którym podzieliła się Basia Kurdej - Szatan. To chyba był bardzo intensywny dzień! 

Aktorka często dzieli się nowymi fotografiami z Henryczkiem, a fani uwielbiają oglądać rodzinne ujęcia państwa Szatanów! 

 

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03