Barbara Kurdej Szatan pozuje w złotych kolczykach kołach
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z gwiazdami": "Dopiero sobie uświadomiłam, na co się zgodziłam"! Co miała na myśli?

Barbara Kurdej Szatan pozuje w złotych kolczykach kołach
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan była pierwszą gwiazdą 11. edycji „Tańca z gwiazdami”, której nazwisko zostało oficjalnie opublikowane. Niedługo potem okazało się, że aktorka na parkiecie będzie rywalizowała ze swoim mężem Rafałem Szatanem. Nowa edycja coraz bliżej, a to oznacza intensywne treningi i sesje zdjęciowe. Ostatnio aktorka podzieliła się z fanami swoimi obawami związanymi z programem. Dlaczego pojawiły się dopiero teraz?

Czego obawia się Basia Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami"?

Przygotowania do kolejnej edycji tanecznego show ruszyły pełną parą. Na oficjalnym profilu „Tańca z gwiazdami” pojawiają się pierwsze efekty sesji zdjęciowej z uczestnikami, a co za tym idzie gwiazdy musiały założyć kreacje, w których będą występować. Basia Kurdej-Szatan jest zaskoczona tym, że sukienki są tak skąpe i odsłaniają naprawdę dużo!

Założyłam pierwszy raz swój kostium. Sytuacja wygląda tak, dopiero sobie uświadomiłam, w co ja weszłam i na co się zgodziłam. To jest skąpy kostium, w którym będę musiała tańczyć i się ruszać. Ech... I będą zbliżenia - powiedziała Kurdej-Szatan na Instastories.

Trzeba przyznać, że te obawy są uzasadnione, w końcu kreacja, którą zaprezentowała Reni Jusis jest faktycznie bardzo krótka. Sami spójrzcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Repost @renijusisofficial with @get_repost ・・・ Na pytanie: dlaczego? zazwyczaj odpowiadam: a dlaczego nie!😜 3,2,1, zaczynamy🚀 a oto jak @malwinawedzikowska ❤️ w projekcie kostiumu nawiązuje do mojej płyty „Ćma”🙏🏻💎💎💎 Posted @malwinawedzikowska Poznajcie jedną z JEDENASTU wspaniałych, ciekawych, jednoosobowych „instytucji”, które odważyły się wziąć udział w 10tej edycji @tanieczgwiazdami. Potrzeba ogromnej siły i odwagi, żeby wyjść na scenę i poddać się ocenie. Dzisiaj zalaliście mój @instagram falą pozytywnych komentarzy dotyczących moich kostiumów. Bardzo Wam dziękuję ❤️🔥🙌 Odważę się, pokazywać Wam więcej swojej pracy podczas tej edycji @tanieczgwiazdami Wierzę w to, że zalejecie falą życzliwości i pozytywnego wsparcia także wszystkich uczestników. Z góry DZIĘKUJĘ. ❤️🙏 -Wasz Malwipol @renijusisofficial @m1ller.exe @sandrakubicka @kurdejszatan @magdabereda @rafal.szatan_this_is_me @damiankordas @redlipsmusic #adammałczyk @akopszostak @olakot_ #loveislove #raczejnieinaczej #ktodobrygracztenwiektolamustennie

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Basia Kurdej-Szatan ma szansę wygrać Kryształową Kulę?

Gwiazda jest jedną z faworytek programu już na etapie przedstawienia uczestników, a to oznacza, że przed nią ogromne wyzwanie. Ma też wielkie wsparcie swoich fanów. Co więcej w programie wystąpi też jej mąż. Aktorka wyznała, że oboje traktują udział w tanecznym show jak zabawę:

Nie mam pojęcia, ale to jest najmniej ważne, kto będzie lepszy. Rafał wystąpił w wielu musicalach i świetnie się rusza. Myślę, że będziemy się bawić tą rywalizacją. Już nie mogę się doczekać i cieszę się, że wszystko w końcu się tak dobrze ułożyło. - mówi Basia Kurdej-Szatan dla magazynu "Party".

Czy gwiazda "M jak miłość" pokona silną konkurencję w tej edycji "Tańca z gwiazdami" i wygra Kryształową Kulę?

Zobacz także: Najpierw straciła pracę, a teraz Basia Kurdej-Szatan odebrała niepokojące wyniki badań

 

Basia Kurdej-Szatan została ogłoszona jako pierwsza gwiazda nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

Basia Kurdej Szatan w czarnej bluzie z dekoltem

 

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47