Basia Kurdej Szatan pokazała piękna ciążowe zdjęcie. Brzuszek już opada
Instagram

Basia Kurdej-Szatan opublikowała ostatnie zdjęcia z planu "M jak miłość"! Zaskakujący komentarz Uniatowskiego

Basia Kurdej Szatan pokazała piękna ciążowe zdjęcie. Brzuszek już opada
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie swoje zdjęcia z planu "M jak miłość", które zostały zrobione chwilę przed tym, jak rozpoczęła przerwę w pracy. Aktorka w swoim wpisie nawiązała do ostatniego odcinka hitowego serialu, w którym jej bohaterka dowiaduje się o ciąży i podejmuje decyzję o wyjeździe z Polski.

W swoim wpisie Basia Kurdej-Szatan zapytała fanów, co według nich wydarzy się w życiu serialowej Joasi, ale takiej odpowiedzi ze strony Sławka Uniastowskiego, który w "M jak miłość" wciela się w Leszka, chyba się nie spodziewała! 

Jak potoczy się życie serialowej Joasi?

Jak już wiemy, Barbara Kurdej-Szatan lada dzień po raz drugi zostanie mamą. Aktorka czeka na narodziny synka, dlatego już kilka miesięcy temu musiała zrobić sobie przerwę w pracy.

W "M jak miłość" bohaterka grana przez Basię postanowiła zniknąć z wyjechała z Polski. Wczoraj, 15 września, został wyemitowany odcinek serialu, w którym po raz ostatni przed przerwą wystąpiła Barbara Kurdej-Szatan. W związku z tym gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia z planu serialu.

I jak wrażenia po ostatnim odcinku @mjakmilosc.official ❤️ ? Moim ostatnim przed przerwą, a przerwa już taaaak długo trwa 😱 ale odpoczywam cudownie :))) co byście wymyślili Asi dalej ... ? :))))) całuję ❤️- napisała gwiazda.

Jak na wpis aktorki zareagowali internauci? Fani serialu są podzieleni! Część ma nadzieję, że serialowa Joasia będzie z Leszkiem, a pozostali chcą żeby związała się z Michałem (Paweł Deląg).

- Żeby się okazało że to dziecko Leszka 🙈
- Ja ryczałam! Asia musi być z Leszkiem ❤️
- Ja bym chciała, żeby Asia jednak była z Michałem. 😊
- Zeby posłuchała rozsądku i była z Michałem 🤔- internauci odpowiadali na pytanie aktorki.

Co ciekawe, wpis Basi Kurdej-Szatan skomentował również Sławek Uniatowski, czyli serialowy Leszek. Nie uwierzycie, jak wyobraża sobie przyszłość Asi w "M jak miłość" ;) 

Ja bym wymyślił porwanie przez kosmitów 👽😋- napisała gwiazdor "M jak miłość".

Zobaczcie, jakie zdjęcia z planu "M jak miłość" opublikowała Basia Kurdej-Szatan!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan rodzi lada dzień. Czy po narodzinach synka zniknie z telewizji? Zdradziła nam swój plan!

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcia z planu "M jak miłość".

Jak potoczą się losy serialowej Joasi?

M jak miłość: zdjęcia z 1524 odcinka serialu
Artrama

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55