Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke Taniec z Gwiazdami
Instagram

Basia Kurdej-Szatan odpowiada na zarzuty Żory! "Kto pod kim dołki kopie..." Co jeszcze napisała?

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke Taniec z Gwiazdami
Instagram

Nowa odsłona "Tańca z gwiazdami" ledwie się rozpoczęła, a już budzi ogromne emocje. Największą burzę wywołały wpisy Żory Korolyova, tancerza znanego z poprzednich edycji hitowego show. Choć tym razem nie występuje w programie, ale zadbał o to, by było o nim głośno. Tancerz mocno skrytykował pierwszy odcinek jubileuszowego - 10. sezonu "Tańca z gwiazdami" w Polsacie.

Dostało się m.in. bodaj największej gwieździe tej edycji - Barbarze Kurdej-Szatan. Aktorka, która tańczy w parze z Jackiem Jeschke, otrzymała od jurorów bardzo wysokie noty. To nie spodobało się jednak Korolyovowi.

- Z całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30... No nie znam się na tańcu niestety - pisał m.in.

Teraz Basia postanowiła ustosunkować się do jego wpisów. Co o nim sądzi?

Zobacz także: Żora Korolyov zaatakował Basię Kurdej-Szatan za występ w "Tańcu z Gwiazdami"! Czy gwiazda przejmuje się krytyką?

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na zarzuty Korolyova

Basia zamieściła na Instagramie wpis, w którym dzieli się z fanami wrażeniami z udziału w show. Jak jej się podoba występ na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?

Scena to magia ... i chwile na niej są piękne ! Zawsze ! Dlatego tak to kocham ! Taniec towarzyski to dla mnie nowe fascynujące wyzwanie. Dziękuję Ci Jacku @jacekjeschke za każdą chwilę i na scenie i na sali treningowej :) za Twoją cierpliwość, profesjonalizm, zdecydowanie, precyzję, za radość i za to, że jesteś taki wymagający ale jednocześnie wyrozumiały :D i w ogóle - po prostu świetny z Ciebie gość !!!

Co szykuje na jutrzejszy drugi odcinek

aaaaAAaaa już się boję 😱ale obiecuję, że dam z siebie wszystko !!! I dziękujemy Wam ogromnie - kochani moi tutaj - za wsparcie :))))))))

Do ostatnich komentarzy odniosła się krótko, na końcu wpisu:

A nawiązując do ostatnich nieprzyjemności ... jest takie fajne stare przysłowie - kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada.

A oto jej cały post:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Scena to magia ... i chwile na niej są piękne ! Zawsze ! Dlatego tak to kocham ! Taniec towarzyski to dla mnie nowe fascynujące wyzwanie. Dziękuję Ci Jacku @jacekjeschke za każdą chwilę i na scenie i na sali treningowej :) za Twoją cierpliwość, profesjonalizm, zdecydowanie, precyzję, za radość i za to, że jesteś taki wymagający ale jednocześnie wyrozumiały :D i w ogóle - po prostu świetny z Ciebie gość !!! Jutro drugi odcinek na żywo aaaaAAaaa już się boję 😱ale obiecuję, że dam z siebie wszystko !!! I dziękujemy Wam ogromnie - kochani moi tutaj - za wsparcie :)))))))) A nawiązując do ostatnich nieprzyjemności ... jest takie fajne stare przysłowie - kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada 🤷🏼‍♀️

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Fani gwiazdy są zachwyceni jej występami, czemu dają wyraz w licznych komentarzach. Za wpis podziękował też taneczny partner Basi - Jacek Jeschke:

♥️♥️♥️♥️ cała przyjemność po mojej stronie ! Jestem z Ciebie dumny Bacha ! 😈🙏🏻🔥💪🏻 ..oby tak dalej !

Zobacz także: Żora Korolyov ostro o Sandrze Kubickiej! Najpierw skrytykował jej taniec, teraz pokazał prywatną wiadomość

A Wy jak oceniacie występ Basi Kurdej-Szatan. Jest Waszą faworytką w tej edycji TzG?

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48