Żora Korolyov i Sandra Kubicka
EastNews

Żora Korolyov ostro o Sandrze Kubickiej! Najpierw skrytykował jej taniec, teraz pokazał prywatną wiadomość

Żora Korolyov i Sandra Kubicka
EastNews

Kilka dni temu były tancerz "Tańca z Gwiazdami", Żora Korolyov ostro ocenił jubileuszową edycję "Tańca z Gwiazdami". Skrytykował poziom uczestników i tancerzy, nie pozostawiając na nich suchej nitki! Pary i produkcja show nie zgadzają się ze słowami tancerza, w tym m.in. Sandra Kubicka, której to dotyczyła krytyka. Modelka wysłała do Korolyova prywatną wiadomość komentując jego zachowanie. Żora pokazał wszystko w sieci... 

Żora pokazał prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej 

10. edycja "Tańca z Gwiazdami" budzi wielkie emocje. Sporo dzieje się na parkiecie, m.in. Reni Jusis odpadła w pierwszym odcinku programu czy Magda Bereda popłakała się po występie w garderobie! W internecie  za to trwa gorąca dyskusja na temat poziomu gwiazd i tancerzy w show. Gorzkie słowa w stronę "Tańca z Gwiazdami" skierował Żora Korolyov, który sam dawniej uczył tańca m.in. Dominikę Gwit w programie.

Nie mogę uwierzyć że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, którzy udawali że tańczą Cha cha cha... Chyba się jednak nie znam na tańcu 🤣🤣🤣 "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" idzie na dno niestety... Niech wygra Krzysztof Ibisz 🏆🥇🎭 - napisał Żora w sieci komentując taniec Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa.

Modelka odniosła się do słów Żory, po tym jak dodał jeszcze, że wraz z Adamem zatańczyli jak "inwalidzi". Wysyłała mu prywatną wiadomość, która trafiła do sieci. 

Człowieku, słuchać Ciebie już się nie da. Mówisz o szacunku do drugiej osoby. W sposób, jaki opisałeś wszystkich nas, nie ma za grosz szacunku, więc nie oczekuj tego wobec siebie, a teraz jedziesz na karcie, że jest jedna wielka dyskryminacja Ciebie. To tak samo możemy powiedzieć o Tobie (...) Mówisz o sobie, jak bardzo znasz się na tańcu, jakbyś błagał, żeby zasiąść w jury (...) Naprawdę, poluzuj gacie, bo Ci się zaraz poprują, tak to przeżywasz. Już naprawdę się nie odzywaj, bo się tylko pogrążasz jeszcze - napisała Kubicka. 

Żora pokazał wiadomość od Sandry komentując ją słowami: 

Czy warto się dłużej zastanawiać jaki poziom sobą reprezentuje Pani gwiazda? - zapytał.

Sandra odpisała, że "przynajmniej nie próbuje zrobić siebie gwiazdy obrażając swoich kolegów z branży". 

Czy Żora równie ostro oceni drugi odcinek show, który zostanie wyemitowany w piątek, 20 września na Polsacie? 

Sandra Kubicka w 10. edycji programu 

 Sandra Kubicka
EastNews

Wcześniej Żora uczył tańca m.in. Dominikę Gwit 

Żora i Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
EastNews

Wpis Żory w mediach społecznościowych

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08