Taniec z Gwiazdami
EastNews

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" rozpoczęta! W pierwszym odcinku nie zabrakło emocji - ku sporemu zaskoczeniu z programem pożegnała się jedna z faworytek, Reni Jusis! Piosenkarka i jej taneczny partner nie kryli swojego zdziwienia werdyktem. Czy w kolejnym odcinku znów pojawią się łzy na twarzach uczestników? Mamy nadzieję, że nie! 

Nową jubileuszową edycję skomentował były tancerz "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", Żora  Korolyov. Na Facebooku pisze o amatorszczyźnie, na co odpowiedziała mu już produkcja show! Czy niektórzy uczestnicy faktycznie mieli słabą choreografię i źle przygotowali się do programu? 

1/6
Reni Jusis
EastNews

Reni Jusis i Misza Steciuk byli uznawani za faworytów programu! Gwiazdy świetnie dogadywały się na parkiecie i widać było, że marzą o zatańczeniu razem samby, tanga czy walca angielskiego. Niestety, widzowie zadecydowali inaczej - piosenkarka i jej taneczny partner pożegnali się z show już po pierwszym odcinku. Gwiazda nie kryła swojego rozczarowania i wyznała wprost, że nie zgadza się z decyzją o opuszczeniu programu!

2/6
Żora i Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
EastNews

Nie tylko Jusis była rozgoryczona 1. odcinkiem programu. Również były tancerz Żora Korolyov, który między innymi w 2017 roku uczył tańca Dominikę Gwit! Na Facebooku zamieścił kilka ostrych wpisów, w których między innymi ocenił taniec Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa. I nie było miło... 

- Nie mogę uwierzyć, że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, którzy udawali, że tańczą Cha cha cha... Chyba się jednak nie znam na tańcu. "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" idzie na dno niestety... Niech wygra Krzysztof Ibisz - napisał.

Zobacz także: Rozgoryczona Reni Jusis po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami": Jest to totalnie niesprawiedliwe!

3/6
Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Żora ocenił także występ Basi Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Przypomnijmy, para tańczyła tango, za które otrzymała bardzo wysokie noty! 

- Z całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30... No nie znam się na tańcu niestety. Życzę powodzenia wszystkim tancerzom z ręką na sercu! Lekkiego parkietu i niech wygra lepszy. Obiecuję więcej nie komentować. Pozdrawiam, Wasz Żora - dodał. 

4/6
Taniec z Gwiazdami
EastNews

Wpis Żory wywołał lawinę komentarzy, które nie uszły na uwadze innym tancerzom. Robert Rowiński, którego wcześniej widzieliśmy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zgodził się z krytyką Korolyova. Napisał m.in., że jeden z tańców był "straszny" i w irlandzkiej wersji pokazanie takiej choreografii byłoby niedopuszczalne! 

W obronie programu stanął Wojciech Oświęcimski, partner Iwony Pavlović. Jego zdaniem 1. odcinek rządzi się "swoimi prawami". 

Witaj Żorka. Z tego co piszesz wiem, że nie oglądałeś tego programu uważnie. Tancerz w tym tańcu nie był wychwalany tylko przywitany. Dodatkowo zwróć uwagę na to, że jury w tym programie ocenia tylko gwiazdę (nie tancerza). Poza tym to był pierwszy odcinek, który zawsze rządził się swoimi prawami i dużą tolerancją. Komentowanie tego w taki sposób nie przystoi Tobie" - napisał. 

5/6
Żora i Martyna Kupczyk
EastNews

Głos w dyskusji zabrała również Katarzyna Wajda, zastępczyni dyrektora programowego Polsatu, której bardzo nie spodobała się krytyka tancerzy i uczestników 10. edycji show. 

Czy ja dobrze rozumiem, że te lekceważące komentarze dotyczą Mistrza Europy i Vice Mistrza Świata (Youth), dwukrotnego zwycięzcy Blackpool (U21), 6 krotnego (!!) Mistrza Polski? Mam na myśli Jacka Jeschke, niezwykle utalentowanego tancerza? Można być sfrustrowanym brakiem zaproszenia do programu, ale te wszystkie zwyczajnie nieprawdziwe komentarze świadczą o piszącym" - napisała.

Żora odpowiedział, że nie jest sfrustrowany brakiem zaproszenia do programu i miał prawo wyrazić swoje zdanie o 1. odcinku show.