Reklama

Marina, po narodzinach synka Liama, coraz rzadziej udziela się na mediach społecznościowych. Opieka nad chłopcem pochłania ją bez reszty, ale tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała nieznane do tej pory zdjęcie z sesji ciążowej! Co napisała?

Tu mieszkał Liam”.???? Wciąż nie mogę w to uwierzyć. ????To niesamowite do czego jest zdolne kobiece ciało. Stworzyliśmy życie???? - pisze piosenkarka

Na fotce widać, jak Wojtek Szczęsny trzyma żonę za brzuch. Gwiazda ubrana jest w bajkową tiulową kreację - wyglądała pięknie!

Zobacz także

Przypomnijmy - Liam Szczęsny przyszedł na świat 30 czerwca w Warszawie. Para ogłosiła to kilka dni później:

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka????. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze❤️???? Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! ???? - pisała Marina

Marina po porodzie wraca do formy dzięki Ani Lewandowskiej. Po wakacjach planuje wrócić do Turynu, gdzie trenuje Wojciech, by tam na spokojnie cieszyć się macierzyństwem.

Zobacz: Mamy pierwsze zdjęcie Mariny po porodzie! Co za figura!

Marina pokazała urocze zdjęcie z Wojtkiem!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama