Czy Artur i Ata z "Hotelu Paradise 2" są nadal razem?
Instagram

Ata i Artur w finale "Hotelu Paradise 2". Czysty układ a może początki miłości?! Tak walczyli o finał

Czy Artur i Ata z "Hotelu Paradise 2" są nadal razem?
Instagram

Ata Postek i Artur Sargsyan zawalczą o główną nagrodę w finale "Hotelu Paradise 2"! Czy to właśnie oni lub jedno z nich wróci z Bali bogatsze o 100 tysięcy złotych?! W ostatecznym starciu zmierzą się z Sonią Szklanowską i Łukaszem Karpińskim. Pamiętacie początki Artura i Aty w programie? Ta para weszła w relacje niemalże od razu po tym, jak się poznali! Przypomnijmy sobie, jak wyglądała ich droga do finału. 

Zobacz także: Aga i Matt typują zwycięzców "Hotelu Paradise 2"! Uczestnik 1. sezonu zdradził za dużo?

Beata Ata Postek i Artur Sargsyan w finale "Hotelu Paradise 2" 

Artur Sargsyan miał zdecydowanie najmocniejsze wejście wśród wszystkich uczestników, którzy weszli do "Hotelu Paradise 2" jeszcze w pierwszym tygodniu. Swoje pierwsze dni na planie show spędził za barem, robiąc drinki uczestnikom! Pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu byli bardzo zaskoczeni, gdy dowiedzieli się o nowym koledze! 

Po dołączeniu do uczestników, Arturowi bardzo szybko udało się odbić Dominikę Bartkowi. To właśnie z nią tworzył parę aż do pojawienia się w programie Aty Postek. Początkowo z Dominiką łączyło go mocne uczucie, a każda próba Bartka, w którym starał się odbić kobietę wprowadzała uczestnika w złość. 

Ostatecznie korzystając z możliwości wyeliminowania jednego z kolegów, Dominika i Artur odesłali Bartka do domu. Pozbycie się konkurencji jednak nie wpłynęło dobrze na relację tego duetu.

Nie jestem w żaden sposób zazdrosny o Dominikę, może dlatego, że zupełnie nic do niej nie czuje, a może dlatego, że potrzebuje o wiele więcej czasu, żeby coś poczuć do niej. 

Artur w "Hotelu Paradise" był bardzo stały w relacjach i podczas całego pobytu stworzył tylko dwa mocne programowe związki. Pomiędzy nim a Dominiką dochodziło również do zbliżeń, a ich ostateczne rozstanie było dla niej dużym ciosem. 

Kryzys w związku Dominiki i Łukasza postanowiła wykorzystać również Sonia. Podczas jednej z hotelowych imprez pocałowała Artura. Ten ruch wywołał oburzenie wśród niektórych uczestników programu. Twierdzili, że Sonia powinna wszystkich przeprosić, bo to wstyd.

To był tylko pocałunek jak w gimnazjum - podsumowała wówczas

Hotel Paradise
Instagram

Ata Postek odbija Artura Dominice

Kiedy w programie pojawiła się przebojowa Beata Ata Postek, która oczarowała wszystkich uczestników swoim charakterem. Nowa uczestniczka przyznała Arturowi, że to właśnie on jest najbardziej w jej typie. Ata nie była jego ideałem ale charakterem nadrabiała wszystko. Z kolei Dominika coraz mniej komfortowo czuła się w towarzystwie partnera: 

To nie jest ten Artur co na początku i ten Artur mi się nie podoba. Czuję się oszukana. 

Ostatecznie Artur zdecydował się definitywnie zakończyć związek z Dominiką i związał się z Atą. Do tej pory zapewniał, że nie zakocha się w programie. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować. Jednak ta relacja jeszcze wiele zmieniła! 

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

Początkowo Ata i Artur mieli jasność, że ich związek to czysty układ. Jak więc Artur mógł czuć się bezpiecznie, szczególnie w momencie, gdy zaczął zauważać, jak dobrze Ata dogaduje się z Ivanem? Ta nowa relacja doprowadziła również do pierwszych poważnych awantur pomiędzy Anią a Ivanem. Ania coraz bardziej przeżywała dobrą relację "nowej" ze swoim ukochanym. Z kolei Ivan pozwalał sobie na coraz więcej względem Aty, argumentując, że jest już nieco znudzony dotychczasowym związkiem. Aktualna partnerka nie czuła się bezpiecznie, mimo zapewnień uczestnika o lojalności podczas "rajskiego rozdania". 

Relacja z Ivanem była również bardzo bolesna dla Aty. Czuła się bardzo swobodnie przy nim, jednak nie potrafiła budować swojego szczęścia kosztem innej uczestniczki: 

Jestem sobą przy Tobie. To jest jak zakazany owoc i przykro mi, bo kolejny raz to się dzieje w moim życiu - mówiła do Ivana 

Ania widząc, co się dzieje pomiędzy Atą a Ivanem, poprosiła Artura o to, aby stanął za nią podczas "rajskiego rozdania". Zarówno Ivan jak i Ata zgodnie twierdzili, że pomiędzy nimi w programie nic nie będzie i Ania nie powinna czuć się zagrożona. Jednocześnie Ata nie ukrywała, że jej relacja z Ivanem i rozsądne podejście do sytuacji wiele ją kosztuje. 

Ty jesteś dla mnie najcięższym wyborem Ivan. Przez dwa lata nie miałam takich emocji. Jak byłam sama i teraz... jak wcześniej poznałam tego chłopaka w Polsce i to jest okrutne, bo tu jest identycznie. Mam prawie identyczną sytuację - mówiła załamana. 

Podczas najbliższego "rajskiego rozdania" Ata musiała dokonać trudnego wyboru, ponieważ stanęli za nią: jej ówczesny partner Artur, z którym mogłaby wiele zdziałać oraz Ivan, do którego poczuła coś więcej. Uczestniczka przyznała, że pójście za sercem i pozostawienie Ivana w programie byłoby głupotą, ponieważ on wróciłby do Ani a ona odpadła sama odpadłaby przy najbliższej okazji. Postanowiła kierować się rozumem i postawiła na Artura. 

Z kolei zdystansowany Artur zaczynał powoli być coraz bardziej zauroczony Atą. Bał się tego uczucia, ponieważ wiedział, że uczestniczka nie jest nim zainteresowana, a ich relację traktuje czysto strategicznie. 

Ja się chyba zauroczyłem, a ja nie mogę. Ale ja wiem, że nie ma o czym gadać, bo ja już z nią rozmawiałem. Ona traktuje to jako zwykłą grę. Jak jej dwa dni wystarczyło, żeby się w Ivanie zauroczyć to ja się nie będę poniżał, żeby być jak Ivan - mówił

Im bliżej finału tym uczestników łączyło coraz więcej. Nawet Ata przyznała, że Artur jest idealnym materiałem na partnera: 

Fajnie, że ty mi tu dajesz taki dystans i nie robisz presji i ja to samo robię tobie, dlatego się bawimy tutaj świetnie. Ale jak co do czego przychodzi to ufamy sobie bardzo i nikt nam nie zabierze tego, co do siebie czujemy i to jest piękne - mówiła Ata 

Artur nie wykluczył, że mógłby się nawet w Acie zakochać! 

Myślę, że w życiu codziennym mógłbym się zachować w kimś takim jak Ata. 

Podczas ostatniej "pandory" już przyznał, że uczestniczka jest według niego najpiękniejszą kobietą w programie. Czy zrodziło się pomiędzy nimi coś więcej? Po ostatecznym ogłoszeniu finalistów drugiej edycji "Hotelu Paradise" Ata zabrała głos w sieci: 

Każda osoba w naszym życiu pojawia się po coś. Czasami jest tylko na chwile, by dać nam pewną lekcję, a potem znika, inne zostają u naszego boku. Ja niezmiernie cieszę się, że poznałam Artura. Nas właśnie połączyło wspólne flow, koleżeństwo i partnerstwo. Dzięki temu właśnie, doszliśmy do finału. Jak myślicie będzie z tego coś więcej ?😜

- My znamy prawdę ♥️ Dziękuje, że jestem z tobą w tym finale gdyby nie ty, nie byłoby mnie tam 🙌🏼 - dodał Artur

Ostatecznie mocna i szczera relacja Aty i Artura zaprowadziła ich aż do finału, w którym zmierzą się z Sonią Szklanowską i Łukaszem Karpińskim. Czy to oni zdobędą dziś tytuł zwycięzców drugiego sezonu "Hotelu Paradise"?

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

Hotel Paradise
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51