Artur Boruc w żółtym stroju Artur Boruc i Sara Boruc świętują Walentynki Sara i Artur Borucowie Artur Boruc w okularach Artur Boruc, Łukasz Fabiański
Artur Boruc w żółtym stroju
1/6
Artur Boruc w żółtym stroju

Artur Boruc zakończył karierę reprezentacyjną! Sportowiec poinformował o tym za pośrednictwem swojego Instagrama. Już w listopadzie, po meczu ze Słowenią, pojawiły się pierwsze pogłoski, że był to ostatni występ Artura Boruca. Teraz sam napisał, że to już koniec gry w kadrze Polski. Dlaczego? Tego dowiecie się z następnych stron!

 

Polecamy: Zasady wypowiedzenia umowy o pracę na czas określony

2/6
Artur Boruc i Sara Boruc świętują Walentynki
Instagram/Sara Boruc

Artur Boruc dodał długi wpis:

Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, ze podjąłem decyzje, która nosiłem w sobie od pewnego czasu. Ze względu na zdrowie i już "podeszły" wiek oraz konkurencje, która pozwala spać spokojnie. Ze względu na spokój ducha mojego i mojej rodziny, kończę piękna przygodę z Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

(pisownia oryg.)

 

Zobacz: Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk zostaną wyrzuceni z kadry za imprezowanie?! Piłkarze mocno zaszaleli!


 

3/6
Sara i Artur Borucowie

Nie zabrakło też podziękowań:

Dziękuje wszystkim szkoleniowcom z trenerem Adamem Nawalka na czele. Dziękuje kolegom piłkarzom i wszystkim sztabom szkoleniowym, z którymi miałem przyjemność współpracować. Dziękuje przyjaciołom, którzy byli ze mną na dobre i na złe. Dziękuje wszystkim, zarówno tym, którzy trzymali za mnie kciuki, jak i tym niechętnym, którzy napędzali mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dziękuje wszystkim za te kilkanaście lat wspólnych wzlotów i upadków. Mnóstwo emocji przed nami i już teraz w innej roli będę trzymał kciuki za Biało-Czerwonych jeszcze mocniej. Chciałbym skupić się teraz na swoim zdrowiu i pomocy kolegom z AFCB w wywalczeniu celów na ten sezon w Premiership.
Dziękuje za wszystko!
Artur Boruc

4/6
Artur Boruc w okularach

Artur Boruc chce spędzić więcej czasu z rodziną.

5/6
Artur Boruc, Łukasz Fabiański
East News

Sara Boruc i dzieci na pewno bardzo cieszą się z tej decyzji.

6/6
Artur Boruc w stroju reprezentacji Polski
Eastnews

Żałujecie, że Artur Boruc nie zagra już w reprezentacji?

Więcej na temat Artur Boruc