Ariana Grande i Pete Davidson Ariana Grande w kraciastej stylizacji Mac Miller nie żyje Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018!
Ariana Grande i Pete Davidson
East News
1/4
Ariana Grande i Pete Davidson
East News

 

Czyżby Ariana Grande nie miała szczęścia do facetów? Choć obecnie piosenkarka żyje w szczęśliwym związku z Petem Davidsonem, okazuje się, że on również ma mroczną przeszłość. W związku z ostatnimi tragicznymi zdarzeniami, komik zdecydował się na szczere wyznanie. Okazuje się, że Pete Davidson, podobnie jak były chłopak Ariany Grande, miał poważny problem z narkotykami. Choć celebryta zapewnia, że to już zamknięty rozdział, artystka wciąż drży o jego zdrowie. Nie wiadomo, czy Ariana Grande dałaby radę po raz kolejny przechodzić przez piekło, jakie zafundował jej Mac Miller.

 

Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się, co powiedział Pete Davidson o swoim uzależnieniu. Wiedzieliście, że jest poważnie chory?

 

POLECAMY: Mac Miller spisał przed śmiercią testament. Do podziału jest ogromna kwota!

2/4
Ariana Grande w kraciastej stylizacji
East News

 

Ariana Grande i Pete Davidson związali się tuż po tym, jak piosenkarka zakończyła swój burzliwy związek z Mac Millerem. Przypomnijmy, że przez ponad dwa lata artystka próbowała pomóc swojemu ukochanemu i wyrwać go ze szponów nałogu. Gdy zrozumiała, że to nie ma sensu, odeszła od rapera. Niektórzy fani obwiniają ją za nagłą śmierć muzyka. Ariana Grande próbuje nie przejmować się negatywnymi komentarzami. Artystka usunęła się na razie w cień i skupiła na własnym życiu. Ariana Grande może liczyć na wsparcie swojego obecnego chłopaka, który - jak się okazało - bardzo dobrze wie, co to znaczy uzależnienie od narkotyków!

 

Zobacz także: Objawy zażywania kokainy, halucynogenów, amfetaminy, heroiny

 

Pete Davidson w rozmowie z Howardem Sternem zdradził, że przez osiem lat nałogowo zażywał marihuanę. Komik robił to, ponieważ uważał, że narkotyk pomaga mu walczyć z chorobą Crohna, na którą cierpi. Oprócz tego Pete Davidson ma także zaburzenia psychiczne. Chłopak Ariany Grande twierdzi, że marihuana tłumiła u niego objawy choroby dwubiegunowej, z którą się zmaga.

 

Na szczęście to już przeszłość, a Pete Davidson zapewnia, że jest zupełnie czysty. Gdyby wrócił do zażywania narkotyków, to byłby wielki cios dla Ariany Grande, która nie pozbierała się jeszcze po ostatniej tragedii...

3/4
Mac Miller nie żyje

 

Mac Miller, były chłopak Ariany Grande: dlaczego umarł?

 

Mac Miller spotykał się z Arianą Grande przez ponad dwa lata. Para często występowała również wspólnie na scenie. Choć na pozór wyglądali na zgodną parę, musieli zmagać się z licznymi demonami. Największym problemem w ich relacji było uzależnienie rapera od narkotyków. To właśnie ono doprowadziło do śmierci Maca Millera. We wrześniu raper został znaleziony martwy w swoim domu w San Fernando Valley. Nieoficjalnie mówi się, że muzyk przedawkował narkotyki. Przypomnijmy, że miesiąc przed jego śmiercią ukazał się świetnie przyjęty album Maca Millere pt. "Swimming". Nikt nie przypuszczał, że to będzie jego ostatni krążek... Mac Miller miał zaledwie 26 lat! 

4/4
Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018!

 

Mamy nadzieję, że ta historia się nie powtórzy, a Pete Davidson już nigdy nie pomyśli nawet o narkotykach. Trzymamy za nich kciuki!

Więcej na temat Ariana Grande