East News

Ariana Grande wyrzuciła Pete'a Davidsona z domu, a on... zachował się skandalicznie! Nie uwierzysz, co zrobił

East News

Ariana Grande przeżywa bardzo ciężkie chwile - wciąż jest w żałobie po śmierci swojego byłego ukochanego, Maca Millera, a do tego kilka dni temu rozstała się z Petem Davidsonem. Wiadomość o rozstaniu pary zaskoczyła wszystkich. Zarówno bliscy Ariany, jak i jej fani spodziewali się, że związek zakończy się ślubem. Niestety, stało się zupełnie inaczej, a para przez dłuższy czas nie chciała tego faktu komentować. W końcu Ariana opublikowała wpis, w którym tłumaczyła swoją sytuację.

 

- Czas pożegnać się na chwilę z internetem. Trudno nie natknąć się na informacje, których nie chcę widzieć. To bardzo smutne i wszyscy bardzo się staramy, aby się trzymać. Kocham was i dziękuję, że zawsze jesteście - napisała Ariana Grande.

 

Teraz to Pete Davidson zabrał głos w sprawie rozstania!

 

Zobacz: Ariana Grande przerwała milczenie i skomentowała swoje rozstanie. Bardzo smutne słowa...

 

Szczegóły rozstania Ariany i Pete'a

 

O ile Ariana cierpi i ma złamane serce, o tyle wiecznie wesoły Pete... żartuje sobie z rozstania! Pete pojawił się w show Judd & Pete fot America, który współprowadził. Komik nawiązał do swojego rozstania z Arianą.

 

Cóż, można powiedzieć, że nie chce tu być. Wiele się dzieje. Czy ktoś ma wolne pokoje? Albo szuka współlokatora? - powiedział.

 

Pete tym samym dał do zrozumienia, że to Ariana wyrzuciła go z domu, choć początkowo mówiło się, że to ona wyprowadziła się ze swojego apartamentu w Nowym Jorku, w którym mieszkała z ukochanym. Okazało się jednak, że Ariana została na miejscu, a do tego zmieniła zamki w drzwiach. 

 

NIe sądzicie, że żarty Pete'a mogą jeszcze bardziej załamać Arianę?

 

Zobacz też: DRAMATYCZNE wieści! Były chłopak Ariany Grande przyczynił się do śmierci Mac Millera?! To dlatego go zostawiła?!

 

Przeczytaj też: Szczegóły rozstania Ariany Grande i Pete'a Davidsona. Oddała mu pierścionek wart prawie 400 tys. zł!

 

Ariana Grande przeżywa ciężkie chwile

East News

To koniec wielkiej miłości!

Ariana Grande, Pete

Więcej na temat Ariana Grande
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36