East News

Ariana Grande wyrzuciła Pete'a Davidsona z domu, a on... zachował się skandalicznie! Nie uwierzysz, co zrobił

East News

Ariana Grande przeżywa bardzo ciężkie chwile - wciąż jest w żałobie po śmierci swojego byłego ukochanego, Maca Millera, a do tego kilka dni temu rozstała się z Petem Davidsonem. Wiadomość o rozstaniu pary zaskoczyła wszystkich. Zarówno bliscy Ariany, jak i jej fani spodziewali się, że związek zakończy się ślubem. Niestety, stało się zupełnie inaczej, a para przez dłuższy czas nie chciała tego faktu komentować. W końcu Ariana opublikowała wpis, w którym tłumaczyła swoją sytuację.

 

- Czas pożegnać się na chwilę z internetem. Trudno nie natknąć się na informacje, których nie chcę widzieć. To bardzo smutne i wszyscy bardzo się staramy, aby się trzymać. Kocham was i dziękuję, że zawsze jesteście - napisała Ariana Grande.

 

Teraz to Pete Davidson zabrał głos w sprawie rozstania!

 

Zobacz: Ariana Grande przerwała milczenie i skomentowała swoje rozstanie. Bardzo smutne słowa...

 

Szczegóły rozstania Ariany i Pete'a

 

O ile Ariana cierpi i ma złamane serce, o tyle wiecznie wesoły Pete... żartuje sobie z rozstania! Pete pojawił się w show Judd & Pete fot America, który współprowadził. Komik nawiązał do swojego rozstania z Arianą.

 

Cóż, można powiedzieć, że nie chce tu być. Wiele się dzieje. Czy ktoś ma wolne pokoje? Albo szuka współlokatora? - powiedział.

 

Pete tym samym dał do zrozumienia, że to Ariana wyrzuciła go z domu, choć początkowo mówiło się, że to ona wyprowadziła się ze swojego apartamentu w Nowym Jorku, w którym mieszkała z ukochanym. Okazało się jednak, że Ariana została na miejscu, a do tego zmieniła zamki w drzwiach. 

 

NIe sądzicie, że żarty Pete'a mogą jeszcze bardziej załamać Arianę?

 

Zobacz też: DRAMATYCZNE wieści! Były chłopak Ariany Grande przyczynił się do śmierci Mac Millera?! To dlatego go zostawiła?!

 

Przeczytaj też: Szczegóły rozstania Ariany Grande i Pete'a Davidsona. Oddała mu pierścionek wart prawie 400 tys. zł!

 

Ariana Grande przeżywa ciężkie chwile

East News

To koniec wielkiej miłości!

Ariana Grande, Pete

Więcej na temat Ariana Grande
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05