Apoloniusz Tajner z partnerką Michał Wiśniewski na ślubie Apoloniusza Tajnera Iza i Adam Małyszowie na ślubie Apoloniusza Tajnera Iza i Adam Małyszowie na ślubie Apoloniusza Tajnera
Michał Wiśniewski na ślubie Apoloniusza Tajnera

Apoloniusz Tajner w czwartek wziął ślub! Były trener polskich skoczków poślubił Izabelę Podolec, która jest od niego młodsza o 36 lat! Różnica wieku nie przeszkadza jednak parze, która spotyka się od 2013 roku i w ostatni czwartek (16 maja) postanowiła sformalizować swój związek. Kim jest żona Tajnera?

Oferowany przez sklep Renee rabat to doskonały moment, aby kupić buty na ślub – wolisz czółenka czy wygodne sandały na słupku?

Apoloniusz Tajner wziął ślub z młodą partnerką!

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec bardzo chronią swoją prywatność i rzadko pokazują się razem publicznie. W 2016 roku pojawili się razem na Balu Mistrzów Sportu. Co wiadomo na temat Izy? Ma 29 lat ( jest o 11 lat młodsza od Dominiki Tajner, córki Apoloniusza Tajnera), pochodzi z Jarosławia na Podkarpaciu. Jak zaczął się jej związek z Tajnerem? Kto pojawił się na weselu pary? Zobacz naszą galerię!

 

Modne obuwie na każdą kieszeń! Sprawdź kody rabatowe i promocje na stronie 50style.pl kody rabatowe.

 

1/4
Apoloniusz Tajner z partnerką
East News

Jak Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec poznali się? Do ich pierwszego spotkania doszło w pociągu! Nie od razu jednak zaiskrzyło. 

- Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. (...) Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało – mówiła Izabela w "Dzień Dobry TVN".

W ostatni czwartek (16 maja) para pobrała się w Warszawie. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego zaprosił na ślub kilka bliskich mu osób m.in. Adama Małysza z żoną Izą oraz... zięcia Michała Wiśniewskiego! Obecność Michała zaskoczyła wszystkich. Dlaczego?

2/4
Michał Wiśniewski na ślubie Apoloniusza Tajnera

Jeszcze kilka miesięcy temu głośno było w mediach na temat konfliktu Michała z Apoloniuszem Tajnerem, który miał żal do zięcia o to, że chce rozwieść się z jego córką Dominiką. Przypominamy, że w marcu 2019 roku Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe, czym zaskoczył zarówno Dominikę, jak i całą jej rodzinę. Jednak w ostatnich dniach relacje między małżonkami poprawiły się, ponieważ zbliżyła ich do siebie sytuacja z synem Dominiki, który nagle trafił do szpitala i lekarze musieli walczyć o jego życie. Nie wiadomo, czy ta sytuacja na tyle zbliżyła ich do siebie, że zdecydują się rezygnować z rozwodu, ale pewne jest, że Michał już naprawił swoje relacje z teściem, skoro pojawił się na jego ślubie. 

 

3/4
Iza i Adam Małyszowie na ślubie Apoloniusza Tajnera

Apoloniusz Tajner był trenerem kadry skoczków narciarskich, a obecnie jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Trenował z Adamem Małyszem w najważniejszych latach jego kariery, a ich współpraca trwa do dziś. Nic dziwnego, że Adam Małysz ze swoją żoną pojawili się na jego ślubie. 

4/4
Iza i Adam Małyszowie na ślubie Apoloniusza Tajnera

Para przyniosła prezenty m.in. szampana Moëta, który kosztuje ok. 300 zł.