Antoni Królikowski znów jest aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem jednak aktor nie wzbudził kontrowersji, jak robił to nieustannie w ostatnim czasie, ale pokazał relacją z wyjątkowego wydarzenia. Chodzi o Pawła Królikowskiego...

Reklama

Antoni Królikowski opublikował wyjątkowe zdjęcia na Instagramie. Chodzi o jego ojca...

Antoni Królikowski w ostatnich miesiącach był głównym bohaterem wielu skandali. Najpierw o aktorze było głośno w kontekście rozstania z Joanną Opozdą - według doniesień medialnych para jeszcze przed narodzinami syna miała podjąć taką decyzję. Potem mnóstwo kontrowersji wywołała próba zorganizowania przez Antoniego Królikowskiego walki sobowtórów Putina i Zełenskiego. Po tym wszystkim gwiazdor zdecydował się na jakiś czas zniknąć z przestrzeni publicznej i porzucił dotychczasową aktywność na Instagramie.

Teraz to się zmieniło! Antoni Królikowski wziął udział w wyjątkowym wydarzeniu upamiętniającym jego ojca, Pawła Królikowskiego i opublikował relację z oficjalnego otwarcia skweru im. Pawła Królikowskiego w Zduńskiej Woli, skąd pochodził aktor.

Dziękujemy całemu miastu za ten wspaniały gest - napisał na Instagramie Antoni Królikowski.

Instagram / antek.krolikowski

Zobacz także: Rozwód kościelny Opozdy i Królikowskiego nie pójdzie gładko. Ekspert zabiera głos

Oprócz tablicy z nazwą skweru, w przestrzeni publicznej pojawiły się też wyjątkowe grafiki z wizerunkiem Pawła Królikowskiego. Grafiki umieszczone na ścianach byłego kina Tkacz robią wrażenie i wygląda na to, że to wydarzenie poruszyło też najbliższych Pawła Królikowskiego.

Zobacz także
Instagram / antek.krolikowski

Tymczasem ostatnio w mediach jest głośno o rozwodzie Joanny Opozdy i Pawła Królikowskiego, który może okazać się trudniejszy niż się początkowo wydawało. Według doniesień para najprawdopodobniej planuje unieważnić nie tylko ślub cywilny, ale i kościelny.

Instagram @asiaopozda/ Bartosz Krupa/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama