Małgorzata Ostrowska-Królikowska doczekała się pięciorga dzieci, a od kilku lat jest już również babcią. Gwiazda co jakiś czas chwali się w mediach społecznościowych rodzinnymi zdjęciami, które robią furorę w sieci. Wielokrotnie też podkreślała, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza. W ostatnim czasie niestety artystkę spotkały przykre sytuacje. Gdy okazało się, że jej syn, Antoni Królikowski rozstał się z Joanną Opozdą - do mediów ta informacja trafiła zaraz po przyjściu na świat ich pierwszego dziecka - część internautów zaatakowała Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Niektórzy fani w niezbyt elegancki sposób domagali się, by aktorka zajęła w tej sprawie stanowisko.

Reklama

Niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z najstarszym wnukiem, Józkiem. Pod wpisem jeden z internautów zaczął wypytywać o Vincenta, syna Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. W komentarzu pojawiła się też niezbyt przyjemna uwaga. Aktorka zdecydowała się na odpowiedź.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, czemu nie pokazuje zdjęć z synem Antoniego Królikowskiego

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów zostanie babcią. Aktorka najprawdopodobniej nie posiada się ze szczęścia, ponieważ lubi spędzać czas z wnukami. Zdjęcie z Józkiem, synem Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz, który przyszedł na świat w 2019 roku, wywołało jednak dość nieprzyjemną dyskusję na Instagramie.

Zobacz także: Antoni Królikowski przyłapany na rodzinnym spotkaniu. Nowe zdjęcia paparazzi

- A gdzie zdjęcie z Vincentem? To też wnuk, co to za babcia, masakra - zapytał jeden z internautów.

Choć po licznych atakach w sieci, które pojawiły się po rozstaniu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska stara się nie wykłócać z internautami, tym razem zrobiła wyjątek. Aktorka zdradziła, że ma zdjęcia z Vincentem, jednak z pewnego powodu ich nie publikuje. Dlaczego?

Zobacz także

- Mam zdjęcia z Vincentem, ale nie mam obowiązku upubliczniać ich. Szanuję wolę rodziców, a pani życzę spokoju i roztropności w ocenianiu innych - odpowiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Instagram @malgorzata_ok

Na szczęście pod zdjęciem pojawiły się również miłe komentarze. Fani Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej uważają, że Józek jest bardzo podobny do swojej babci.

- Jaki podobny! Jest pani z pewnością wspaniałą babcią dla wnuków. Od waszej rodziny bije takie ciepło, uwielbiam was oglądać
- Jak ja panią rozumiem... Co prawda, to prawda. Miłość do wnuków to coś wspaniałego - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski jak na razie wolą, żeby fotografie ich dziecka nie pojawiały się w sieci. Trudno się dziwić. Po głośnym rozstaniu temat aktorów nadal wywołuje w mediach wiele emocji. Fani czekają na kolejne doniesienia o rozwodzie gwiazd, który wydaje się już przesądzony. Niedawno jednak dowiedzieliśmy się, że unieważnienie ślubu kościelnego Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy może nie być łatwe.

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała jak spędza wieczory z synem: "Dumna mama"

Reklama

Jakiś czas temu tata małego Vincenta zawiesił aktywność w mediach społecznościowych. Niedawno jednak Antoni Królikowski wrócił na Instagram z ważnego powodu. Myślicie, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska przestanie być obwiniana za decyzje syna?

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama