Przedwiosenna aura sprzyja spacerom. Na taki pomysł wpadła Anna Wendzikowska, która wybrała się na przechadzkę z córką. Spotkała się też z inną gwiazdą - Katarzyną Glinką. Zobaczcie, jak obie panie prezentowały się na wspólnej przechadzce.

Reklama

Anna Wendzikowska z córką spotkały się z Katarzyną Glinką

Anna Wendzikowska często pokazuje w mediach społecznościowych, jak spędza czas z rodziną. Gołym okiem widać, że córki są dla niej bardzo ważne, a dziennikarka nie stroni od dzielenia się przemyśleniami związanymi z macierzyństwem. Tym razem Anna Wendzikowska zabrała na spacer po Warszawie młodszą córkę, Antoninę, ale ostatecznie nie spędzały czasu tylko we dwie!

Anna Wendzikowska spotkała się z ... Katarzyną Glinką. Panie udały się na wspólny spacer, a rozmowom i uśmiechom nie było końca. Gołym okiem widać, że gwiazdy doskonale się dogadują i cieszyły się wspólnie spędzonym czasem.

Zobacz także: Katarzyna Glinka w smutnym wyznaniu. Znalazła guzek w piersi. "Jest duży"

Zarówno Anna Wendzikowska, jak i Katarzyna Glinka postawiły na casualowe stylizacje. Gwiazda "Barw Szczęścia" wyraźnie poczuła już wiosnę i miała na sobie jasny, klasyczny trencz. Anna Wendzikowska natomiast pokazała się w bardziej zimowym wydaniu - jasnym futerkowym okryciu.

Zobacz także

Do beżowego trencza Katarzyna Glinka dobrała luźne, jasne dżinsy, wygodne buty typu śniegowce i kontrastującą z resztą stylizacji pomarańczową bluzę. Jej twarz zasłaniały duże, okrągłe okulary przeciwsłoneczne.

Anna Wendzikowska z kolei wybrała monochromatyczną, jasną stylizację. Do jasnego okrycia o strukturze sztucznego baranka założyła oversize'owy, szary sweter z aplikacjami, luźne, rozszerzane spodnie w odcieniu beżu i sportowe buty. Ostatnio Anna Wendzikowska dała się przyłapać fotoreporterom bez makijażu. Teraz również wyglądała bardzo naturalnie i świeżo.

Instagram @aniawedzikowska

Całe spotkanie z Katarzyną Glinką Anna Wendzikowska podsumowała na swoim InstaStories. Dodała wspólne selfie z aktorką, które opatrzyła wymownym hasztagiem opisującym ich relację.

- Soulmates (z ang. bratnie dusze - przyp. red.) - napisała Anna Wendzikowska na Instagramie.

Myślicie, że obie gwiazdy mają szansę połączyć nie tylko sprawy prywatne, ale również zawodowe?

Reklama

Zobacz także: Gwiazdy na premierze filmu "Zadra": Cieślak i Miszczak, Margaret, Mucha... [ZDJĘCIA]

Reklama
Reklama
Reklama