Anna Wendzikowska w ciąży Anna Wendzikowska w ciąży Ania Wendzikowska z partnerem na wakacjach Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej Anna Wendzikowska jest w drugiej ciąży?
Anna Wendzikowska w ciąży
1/5
Anna Wendzikowska w ciąży

Już tylko kilka tygodni zostało do rozwiązania! Gwiazda TVN - Anna Wendzikowska - z pewnością nie może się doczekać przyjścia na świat jej drugiego dziecka. Będzie to dziewczynka! To wspaniała wiadomość, bo Kornelka (pierwsza córka Wendzikowskiej, ma 3 latka, jej ojcem jest Patryk Ignaczak) nareszcie będzie miała z kim się bawić!

 

Jak Ania Wendzikowska czuje się w ciąży? Czy jej partner, a ojciec drugiego dziecka, biznesman Jan Bazyl, jest też już gotowy na powitanie na świecie córeczki? Sprawdźcie więcej na następnych slajdach w naszej galerii.

 

Zobacz: Bardzo odważny dekolt odciągał uwagę od rosnącego brzuszka! Suknia Anny Wendzikowskiej sporo odsłoniła!

2/5
Anna Wendzikowska w ciąży

Anna Wendzikowska ma już córeczkę Kornelkę. Kornelka ma trzy lata. Wendzikowska spodziewa się teraz drugiej córeczki. Ojcem Kornelki jest Patryk Ignaczak (wokalista zespołu AudioFeels), z którym Wendzikowska przestała się spotykać już kilka lat temu. Ojcem jej drugiego dziecka jest Jan Bazyl, polski biznesmen.

Janek jest prezesem zarządu jednej z dużych spółek inwestycyjnych. Wraz z Anią wpadli na siebie w jednej z modnych warszawskich restauracji, z którą on jest związany biznesowo. Janek jest jednym z najlepiej opłacanych prezesów w Polsce  - donosi źródło "Faktu".

3/5
Ania Wendzikowska z partnerem na wakacjach

Anna Wendzikowska niedawno wybrała się na wakacje z Janem Bazylem i jej córeczką Kornelką. W trójkę pojechali do Marsylii we Francji. 

4/5
Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska długo ukrywała swojego nowego partnera. Pojawiła się z nim pierwszy raz publicznie na Balu Dziennikarzy.

Jest bardzo ciekawą osobą. Jest mądry, interesujący, podróżuje, ma pasje. Świetnie mi się z nim rozmawia. Najfajniejsze w związku jest to, kiedy musisz się spotkać sama ze sobą, gdy partner daje ci różnego rodzaju wyzwania, również takie z zakresu rozwoju osobistego. Nagle zaczynasz dostrzegać jakąś swoją zaletę, o której nie miałaś w ogóle pojęcia, albo coś, nad czym warto popracować. Nie zawsze w takich związkach, które rozwijały - mówiła w rozmowie z Galą.

5/5
Anna Wendzikowska jest w drugiej ciąży?
Więcej na temat gwiazdy w ciąży